Скандал із новим тренером ФК Тернопіль

05 липня 21:03
Переглядів: 245
Тернопіль

Екс-півзахисник збірної України і колишній тренер Севастополя прокоментував інформацію щодо його подальшого працевлаштування в футбольному клубі Тернопіль.

Нагадаємо, два тижні тому з'явилася новина, що Сергій Коновалов увійде до тренерського штабу тернопільської команди.

— Я дійсно мав посилити тренерський штаб Тернополя. У мене була домовленість з головним тренером і президентом клубу Іваном Марущаком, — розповів Сергій Коновалов нашому сайту. — Мені подзвонив прес-аташе клубу, а на офіційному сайті Тернополя навіть з'явилася новина, що я буду працювати в цій команді. Хоча з Марущаком була розмова, що все вирішиться після того, як буде зрозуміло: чи збереже Тернопіль місце в Першій лізі.

Ми домовилися здзвонитися після 24 червня, коли точно буде відомий склад учасників першого дивізіону. Однак Марущак не вийшов зі мною на зв'язок. Після чотирьох днів моїх спроб йому додзвонитися я зробив висновок, що в моїх послуг не потребують. Людина просто не відповідала на мої дзвінки. Розумію, є різні ситуації, але завжди можна все пояснити, а не просто ігнорувати дзвінки.

Також Коновалов повідомив нам, що зараз знаходиться в Києві і бере участь в одному футбольному проекті, пов'язаному з чемпіонатом Європи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: