Скільки грошей потрібно для тернопільського спорту?

22 січня 18:19
Переглядів: 686
гроші

Під керівництвом Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова 20 січня  відбулася селекторна нарада щодо роз’яснення питань подальшого функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл у частині їх фінансового забезпечення.

Участь у ній взяли заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра, директор департаменту сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Віктор Мацикур, представники департаменту фінансів, департаменту освіти і науки облдержадміністрації, керівники фізкультурно-спортивних товариств краю.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов наголосив, що в Україні працює 1567 дитячо-юнацьких  спортивних шкіл, у яких займається понад 500 тисяч вихованців.

— Ми маємо спільне завдання — зберегти фінансування всіх дитячо-юнацьких спортивних шкіл, — наголосив Міністр. — Адже здорова молодь — запорука здорової нації.
Як доповів заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра, на Тернопільщині діє 37 спортивних шкіл,  тільки 6 з них фінансувалися з фонду соціального страхування.

— На фінансування потреб апарату фізкультурно–спортивних товариств області потрібно 619 тисяч гривень, — поінформував Леонід Олексійович. — В обласному бюджеті передбачено 535 тисяч, відповідно є  потреба  понад  80 тисяч гривень.

За словами Леоніда Олексійовича, щодо фінансування навчально-тренувальної роботи, то тут потрібно 1 мільйон 820 тисяч гривень, з них є лише 700 тисяч. Зараз працюють депутатські комісії обласної ради, які намагаються знайти необхідний ресурс для фінансування цих видатків.
Заступник голови облдержадміністрації зауважив, що є потреба у роз’ясненні Міністерства молоді та спорту  щодо застосування податку на нерухомість (зокрема  щодо об’єктів спортивної інфраструктури, спортивних споруд), а також роз’яснення щодо  механізму застосування часткової плати за навчання у ДЮСШ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: