Склад франківської "Говерли" поповнив центровий

12 січня 09:00
Переглядів: 119
гуменюк
Центровий Роман Гуменюк (1987 р.н., 221 см) повернувся до складу «Говерли», про що напередодні кубкової гри з «Політехнікою-Галичиною» клубній прес-службі повідомив головний тренер івано-франківської команди Павло Піскарьов.
 
Нагадаємо, що Гуменюк уже захищав кольори «Говерли» у сезонах 2013-2014 та 2014-2015 рр. Крім того, бігмен, котрий стане найвищим гравцем першості Суперліги, свого часу грав за «Пульсар», «ОДЕСУ», «Київ» і «Миколаїв», перебував у таборі «ДніпроАЗОТу». Також у послужному списку Гуменюка виступи за «Авалу Аду» (Сербія), «Автодор» (Росія), ВЕФ Рига (Латвія), «Шяуляй» (Литва), «Ювентус» (Литва), «Маназе» (Туніс). Залучався гравець і до лав національної збірної України.
 
У литовському «Шяуляї», де центровий розпочинав сезон 2015-2016 рр., він майже не мав ігрової практики, проводячи в середньому на паркеті по 4 хвилини за гру у 12 матчах національної першості та відзначаючись 1 очком й 1 підбиранням. У Кубку Європи ФІБА Гуменюк провів 5 матчів, здобутими очками не відзначаючись.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: