Склад учасників Кубку України з боксу серед чоловіків 2015

11 квітня 10:47
Переглядів: 171
Куротчин

До вашої уваги пропонується ознайомитись зі складом пар Кубку України з боксу серед чоловіків, який пройде з 16 по 19 квітня у Миколаєві.

Вагова категорія 49 кг:

Дмитро Замотаєв (Запорізька обл.)

Денис Козарук (Вінницька обл.)

Назар Куротчин (Львівська обл.)

Вадим Царенко (Черкаська обл.)

Роман Андроннік (Чернівецька обл.)

Санід Комаров (м. Київ)

Максим Чулячеєв (Житомирська обл.)

Сергій Жовтобрюх (Черкаська обл.)

Вагова категорія 52 кг:

Ігор Сопінський (Київська обл.)

Єгор Голуб (Київ)

Денис Ящук (Вінницька обл.)

Денис Шкарубо (Харківська обл.)

Карен Погосян (Полтавська обл.)

Владислав Іваниця (Дніпропетровська обл.)

Артур Ішутін (Херсонська обл.)

Максим Фатич (Миколаївська обл.)

Вагова категорія 56 кг:

Олександр Шепелюк (Рівненська обл.)

Степан Стефанишин (Івано-Франківська обл.)

Олег Довгун (Львівська обл.)

Іван Соловйов (Одеська обл.)

Куліда (Чернігівська обл.)

Владислав Вєтошкін (Хмельницька обл.)

Станіслав Батій (Запорізька обл.)

Іван Мартинюк (Дніпропетровська обл.)

Вагова категорія 60 кг:

Павло–Огнеслав Іщенко (Херсонська обл.)

Тімур Бєляк (Дніпропетровська обл.)

Ігор Магурін (Запорізька обл.)

Олександр Меленюк (Херсонська обл.)

Сергій Мунька (Черкаська обл.)

Владислав Гудзь (Київська обл.)

Дмитро Карташов (Рівненська обл.)

Віктор Славінський (Миколаївська обл.)

Вагова категорія 64 кг:

Денис Берінчик (м. Київ)

Руслан Струк (Івано-Франківська обл.)

Тігран Сімонян (м. Київ)

Юрій Шепелюк (Рівненська обл.)

Мгер Оганісян (Хмельницька обл.)

Іван Данча (Львівська обл.)

Віктор Петров (Тернопільська обл.)

Денис Пісоцький (Чернігівська обл.)

Вагова категорія 69 кг:

Ярослав Самофалов (Київська обл.)

Євген Барабанов (м. Київ)

Ігор Нестеров (Дніпропетровська обл.)

Дмитро Щербина (Херсонська обл.)

Сергій Богачук (Вінницька обл.)

Микита Радіонов (Харківська обл.)

Денис Васильєв (Запорізька обл.)

Віталій Терещук (Вінницька обл.)

Вагова категорія 75 кг:

Юрій Кошинський (Київська обл.)

Валерій Харламов (Одеська обл.)

Олексій Казім-Заде (Київська обл.)

Арсен Різун (Івано-Франківська обл.)

Андрій Приходько (Донецька обл.)

Владислав Войталюк (Дніпропетровська обл.)

Олексій Токарчук (Вінницька обл.)

Андрій Меньших (Черкаська обл.)

Вагова категорія 81 кг:

Євген Ровчак (Дніпропетровська обл.)

Леонід Голондей (Миколаївська обл.)

Денис Солоненко (Вінницька обл.)

Максим Коц (Харківська обл.)

Дмитро Ніколаєнко (Житомирська обл.\м. Київ)

Сергій Жук (Київська обл.)

Володимир Скрипка (Київська обл.)

Владислав Михайлов (Вінницька обл.)

Вагова категорія 91 кг:

Геворг Манукян (Київська обл.)

Костянтин Пінчук (Дніпропетровська обл.)

Дмитро Лісовий (Вінницька обл.)

Ростислав Архипенко (м. Київ)

Артем Усик (м. Київ)

Довбишев (Миколаївська обл.)

Дмитро Смагула (Хмельницька обл.)

Рамазан Муслімов (Харківська обл.)

Вагова категорія +91 кг:

Богдан Блажко (Вінницька обл.)

Володимир Кацук (Одеська обл.)

Тарас Неудачин (Кіровоградська обл.)

Владислав Сіренко (м. Київ)

Олександр Скорий (Запорізька обл.)

Роберт Жмурко (Дніпропетровська обл.)

Олександр Бабіч (м. Київ)

Віктор Труш (Миколаївська обл.)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити