"Скорзонера" остаточно забрала ФК "Прикарпаття" і стадіон "Рух"

29 липня 17:04
Переглядів: 1377
Default Image

Cьогодні депутати міської ради Івано-Франківська віддали під патронат товариства з обмеженою відповідальністю “Скорзонера” футбольний клуб “Прикарпаття” та стадіон “Рух”. “За” це рішення проголосувало 41 депутат, голосів “проти” й “утримався” не було. “Я вже замучився ходити із витягнутою рукою і просити” - вмовляв депутатів міський голова Віктор Анушкевичус.

Міська рада Івано-Франківська вирішила (цитуємо дослівно — ред.): “Виступити співзасновником господарського товариства з назвою “Професійний футбольний клуб “Прикарпаття”, що створюється за участю Установи “Футбольно-спортивний клуб “Прикарпаття” та товариства з обмеженою відповідальністю “Скорзонера”.

Відтак, під патронат “Скорзонери” переходить комплекс Івано-Франківського міського центрального стадіону “Рух”, незавершені трибуни і земельні ділянки, що знаходяться в користуванні Івано-Франківського міського центрального стадіону “Рух”. Також на плечі звалили будівництво плавального басейну, критої спортивної арени, запасних футбольних полів і готелю.

На діяльність футбольного клубу фірма виділятиме щорічно 12 мільйонів гривень, фінансування відбуватиметься за власний кошт без повернень. “Ми гарантуємо п'ятирічне існування команди в І лізі” - заявив представник ТОВ “Скорзонера” Олександр Шевченко. За його словами, після відновлення футболу на Прикарпатті розпочнеться поступове відновлення усіх видів спорту. Ясна річ, що це не буде відбуватися без допомоги підприємства-Месії. Робота “Скорзонери” відбуватиметься в ІІ етапи. І етап — відновити роботу ФК “Прикарпаття”, ІІ етап — завершити реконструкцію стадіону “Рух”. За підрахунками Анушкевичуса це вартуватиме фірмі близько 53 мільйонів гривень. Олександр Шевченко запевнив, що після завершення роботи над стадіоном, місто матиме свої девіденти.

Результати голосування депутати зустріли шквалом оплесків та розійшлися на перерву. “Це доленосне рішення буде згадувати не одне покоління футболістів” - впевнений міський голова Віктор Анушкевичус.
pravda.if.ua

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: