Слідами наших перемог. Поклюка 2010, змішана естафета

05 серпня 07:43
Переглядів: 177
підгрушна

Українська команда вийшла на старт змішаної естафети у Поклюці в сезоні 2010/2011 найсильнішим складом, даючи уболівальникам привід сподіватися на приємний подарунок до нового року у вигляді чергової медалі.

Олена Підгрушна і Віта Семеренко відмінно відпрацювали свої етапи і передали естафету нашим хлопцям другими, з 41-секундним відставанням від французів. Сергій Семенов, для якого, до речі, медаль змішаної естафети стала першою нагородою на етапах кубках світу, хоч і пропустив кілька суперників вперед, все ж зумів скоротити відставання до 22 секунд. Йдучи на останній етап п'ятим, Сергій Седнєв, здорово відпрацювавши на стрільбищі і на лижні, зміг підняти українську команду на друге місце. Капітану нашій збірній не вистачило лише декількох метрів, щоб наздогнати шведського спортсмена і завоювати золото. Третіми в цій гонці стали французи, які лідирували протягом усіх етапів гонки. Але будучи не в кращій формі на цьому етапі Мартен Фуркад не зміг втримати перше місце для своєї команди.

Цікаво, що під час гонки, на одному з останніх кіл, результати нашої команди зникли з екрану на стадіоні, змусивши вболівальників добряче понервувати, задаючись питанням, що ж трапилося з українською збірною. А на традиційній прес-конференції після естафети, Сергія Семенова чомусь переплутали з Сергієм Седнєвим :)

Сергей Седнев SEDNEV Serguei Вита Семеренко SEMERENKO Vita Елена Пидгрушная PIDHRUSHNA Olena Сергей Семенов SEMENOV Serhiy

Олена Підгрушна: 
- Дякую всім уболівальникам за привітання. Ця естафета була найскладнішою, бо такої боротьби до останнього етапу давно вже не було. Сергій відвоював важливі соті. Дуже добре котили лижі, напевно, це було видно і на спусках, і на підйомах, де ми відвойовували соті, десяті секунди, які нам і допомагали. Спасибі за це нашим сервісменам. Траса сьогодні у відмінному стані, добре укатати. Ось тільки на рубежі сильний вітер був. Приходиш, готуєшся, вітру немає, і тут же він починається. Ось ця купа запасних патронів вітром і пояснюється. Всі помилялися, навіть визнані світові лідери, і це все через вітер, під який було складно підлаштуватися.

Взагалі, весь етап в Поклюці я оцінюю гідно, хоча засмутилася через замерзлого диоптра в індивідуальній гонці. У спринті був хороший результат, сьогодні мені вистачило сил відвоювати фінішне коло, я йшла п'ятою, прийшла другою. Задоволена і собою, і хлопцями. Ми зробили в кінці триместру хороший подарунок. У нас є медаль, у Седнева сьогодні день народження, та ще й день Святого Миколая, тому додому ми їдемо зі святковим настроєм.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: