Смалійчук кілька разів говорив про те, що "Карпати" можуть зникнути, – адвокат Гудими

02 березня 14:46
Переглядів: 203
Олег Смалійчук

Адвокат Володимира Гудими Андрій Руденко розповів про те, чому Карпати відмовляються виплачувати борг його клієнту.

"Слова про можливе зникнення Карпат відкрито прозвучали від віце-президента львівського клубу Олега Смалійчука. Взагалі, з подій, які відбувалися на засіданні КДК, я зрозумів, що у Смалійчука є карт-бланш від власника клубу. Нинішній керманич клубу хоче вирішити проблему з Гудимою (фактично він визнав існування боргу), але не має клубного бюджету для сплати боргу, тому сміливо можна припустити, що хоче все вирішити як приватна особа.

Смалійчук запропонував розбити борг Гудими на 10 місяців. Але в той же час кілька разів прозвучала думка: "Якщо Карпати вилетять, ніхто нікому платити не буде, тому що не факт, що клуб взагалі буде існувати", – цитує Руденка Sport Arena.

Львів'яни мають борги перед своїм екс-футболістом Володимиром Гудимою, але не хочуть їх віддавати. Лозаннський суд виніс рішення на користь футболіста і зобов'язав Карпати сплатити футболістові заборгованість, яка складає більше 70 тисяч доларів.

Втім, Карпати і далі відмовляються платити борг Гудими, намагаючись перевести справу в площину цивільних судів. Це навіть загрожує "левам" позбавленням професійного статусу. У листопаді КДК ФФУ також зобов'язав Карпати відкликати позов з цивільного суду.

Вчора КДК ФФУ позбавив львівський клуб шести турнірних очок. Таким чином, тепер Карпати з 13-ма пунктами займають останнє, 12-те місце, в чемпіонаті України.

За матеріалами: Sport Arena
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: