Сніжанна Огородник - призерка ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади

06 квітня 14:15
Переглядів: 128
Сніжанна Огородник

З 30 березня по 1 квітня 2016 року на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація». Для участі у олімпіаді прибули 60 студентів з понад 20 вищих навчальних закладів. Протягом трьох днів студенти демонстрували свої теоретичні знання та практичні вміння з фітнесу та рекреації.

ЛДУФК на даному заході представляло двоє студенток (Сніжанна Огородник, Олена Кольцова), члени журі професор Ірина Борисівна Грибовська та доцент Вікторія Валеріївна Іваночко.

Після урочистого відкриття згідно програми Олімпіади, учасники виконали завдання: тестування теоретичних знань та розробка персональної програми оздоровчо-рекреаційних занять відповідно до ситуаційних завдань, а наприкінці змагального дня ознайомились з інноваційними технологіями у фітнесі на базі навчально-оздоровчого комплексу "Олімпійський стиль". Весело та активно пройшов 2-й конкурсний день студентської олімпіади зі спеціальності "Фітнес і рекреація". Учасники представили підготовлені фрагменти занять різних фітнес-напрямків. Судді оцінювали кожен виступ за такими критеріями: логічна послідовність частин та засобів заняття; техніка виконання; демонстрація організаційно-методичних навичок (володіння групою, подання інформації, термінологія); оригінальність та емоційність подання матеріалу.

За результатами конкурсів студентка 5 курсу факультету фізичної реабілітації Сніжанна Огородник посіла друге місце.

Вітаємо студенток та викладачів кафедри фітнесу та рекреації з успішним виступом у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація»!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: