Сочі 2013. Кращий результат Дмитра Підручного

07 березня 19:22
Переглядів: 296
семенов

Чоловіча збірна України продовжує радувати подіумами другий етап Кубка світу поспіль! Якщо тиждень тому феєричний виступ у Норвегії видав Андрій Дериземля, то сьогодні, в індивідуальній гонці в Сочі, перший у кар'єрі подіум вдався Сергію Семенову! Стартувавши другим з 105-ти учасників гонки, Сергій блискуче проявив свої стрілецькі, бігові та бійцівські якості. Усе разом дозволило Семенову посісти третє місце! Браво, Сергій!

На фініші українець перебував у статусі лідера п'ять хвилин, поки його результат не перевершив чисто відстрілявшийся німець Андреас Бірнбахер. І, незважаючи на те, що на позиції лідерів претендували багато спортсменів, попередній подіум залишався без змін. До тих пір, поки не з'явився Він.

Лідер Кубка світу, а тепер вже і фактичний двічі володар Великого Кришталевого Глобуса Мартен Фуркад вже в першій лежанні додав гонці інтриги, заробивши хвилину штрафу. Але згодом француз провів гонку бездоганно: на інших трьох рубежах він не дозволив собі помилок, а в швидкості знову не мав рівних. Треба відіграти на останньому колі 16 секунд у Бірнбахер? Не проблема! Для запасу отримаєте ще сім зверху. Неймовірний перевага!

Крім подіуму Семенова, дуже оптимістично виступили і решта українців. Андрій Дериземля підтвердив свою хорошу форму попаданням в двадцятку, причому зробив це з двома хвилинами штрафу, заробленими на другому рубежі. Це дозволило лідеру нашої збірної переміститися на 25-е місце в загальному заліку!

Олександр Біланенко та Дмитро Підручний, також допустивши по два промахи, закінчили гонку поблизу очкової зони, причому для нашого молодого спортсмена 46-е місце - кращий поки результат в кар'єрі в гонках Кубка світу. Дуже добре по дистанції йшов та Артем Прима, але на третьому колі не втримався на ногах, і в результаті падіння серйозно пошкодив гвинтівку.

Взагалі, траса в Сочі вразила складністю окремих її елементів. А кількість падінь на одному з спусків змушувало недобрим словом згадувати корейський Пхенчхан. До слова, домашня траса виявилася негостинне для господарів - збірна Росії неприємно здивувала. Команда, яка цілеспрямовано готувалася до сочинським стартів, відзначилася лише місцем в десятці кращих Дмитра Малишко. Наступний за списком - Олексій Волков, з тих, хто не жертвував етапом в Холменколлені заради домашніх етапів.

Завтра у спортсменів буде можливість перевести дух, а в суботу в Сочі пройдуть спринтерські гонки.

Бронза Сергія Семенова в індивідуальній гонці (відео)
фото: Андрій Іванов

1. Мартен Фуркад (1 +0 +0 +0) 49:40.6
2. Андреас Бірнбахер (0 +0 +0 +0) +6.9
3. Сергій Семенов (0 +0 +0 +0) +31.9
...
20. Андрій Дериземля (0 +2 +0 +0) +2:53.9
44. Олександр Біланенко (0 +2 +0 +0) +4:57.2
46. Дмитро Підручний (1 +0 +1 +0) +5:00.2
 Артем Прима - не фінішував через падіння

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: