Сочі-2014: Всі медалі 11-го дня

19 лютого 11:44
Переглядів: 1161
сочі

Погода у вівторок 18 лютого підносила нові сюрпризи. Вже не туман, так снігопад, в якому і пройшов біатлонний мас-старт. Перемогу у ньому святкував Еміль Свендсен,який не дозволив Мартену Фуркаду завоювати у Сочі третє "золото".

І вкотре вразили голландці, зайнявши весь п'єдестал на дистанції 10 000 м у ковзанярському спорті.

Українські спортсмени брали участь у розіграші медалей у двох видах спорту - лижному двоєборстві (індивідуальна гонка Гундерсена) і гірськолижному (гігантський слалом, жінки). Український двоборець Віктор Пасічник зайняв 30-е місце, гірськолижниця Богдана Мацьоцька - 43-е.

У скарбничці збірної України як і раніше лише одна бронзова медаль біатлоністки Віти Семеренко, завойована у спринті.

У медальному заліку продовжує лідирувати збірна Німеччини (8-3-4), друге - норвежці (7-4-7), третє - голландці (6-6-8), четверті - американці (6-4-10), п'яте - росіяни (5-8-6), шості - швейцарці (5-2-1). Українці як і раніше ділять 25-е місце з Казахстаном - по 1 бронзовій медалі.