Софія Зенченко - чемпінка Європи з важкої атлетики

05 травня 12:06
Переглядів: 403
Софія Зенченко

У польському місті Чеханові завершився чемпіонат Європи з важкої атлетики серед кадетів до 17 років, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Спортсменка з Тернопільщини Софія Зенченко у ваговій категорії 63 кг завоювала на цих змаганнях три золоті нагороди. Наша землячка була найкращою у кожному з видів програми, відтак отримала "золото" у ривку, піднявши штангу вагою 91 кг, в поштовху (результат 114 кг) та у сумі двоборства (результат 205 кг). Таким чином, спортсменка виконала норматив майстра спорту міжнародного класу. А за таблицею Сінвера Софія Зенченко стала абсолютною чемпіонкою Європи серед 88-ти дівчат.

Софія — вихованка Скалатської ДЮСШ "Колос" (директор Володимир Лесів), учениця Скалатського професійного ліцею. Тренують спортсменку Віктор Симів та Вікторія Шаймарданова. За словами Віктора Симіва, поїздка важкоатлетки на європейську першість стала можливою за сприяння обласного управління з питань фізичної культури і спорту ОДА, обласного ФСТ "Колос" та за фінансової підтримки Президента Федерації важкої атлетики Підволочиського району Богдана Олійника.

А матеріальну підтримку збірній України для участі у чемпіонаті Європи-2014 надав Президент Федерації важкої атлетики України Олександр Герега. Додамо, що українські важкоатлетки, окрім трьох медалей Софії Зенченко, привезли із Польщі ще три нагороди різного ґатунку. Так, у своїх вагових категоріях Альона Шевкопляс стала третьою у ривку і другою у сумі двоборства, а Анастасія Шишанова у ривку теж здобула "бронзу".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: