Сьогодні «Енергетик» — «Суми». Анонс вирішального матчу плей-оф

15 червня 17:00
Переглядів: 323
Default Image

Сьогодні друголіговий ПФК «Суми» та першоліговий «Енергетик» (Бурштин) розіграють між собою путівку до першої ліги.

Цей матч плей-оф, очевидно не пройде без скандалу. Причиною тому послугувала неявка енергетиків на останній матч сезону до Вінниці. Такий вчинок з боку свого опонента сумчани сприйняли як навмисний, аби тим самим мати на тиждень більше часу на відпочинок та підготовку. До того ж, доводилося чути думки, що у складі бурштинців перед грою у Вінниці, троє гравців перебували «на картках», і їх втрата могла суттєво позначитися на грі команди Богдана Блавацького. Офіційна ж версія всієї цієї вакханалії — відсутність коштів на виїзд, пролунала з вуст самого президента клубу Мирослава Лотоцього.

Ця версія, якщо бути відвертим, трохи здивувала, як команда може думати, не кажу вже про боротися за першу лігу, якщо коштів банально не вистачає навіть на виїзну календарну гру?!!
 
Очевидно подібні заяви, щось на зразок відмазки. Зрештою, крапку у цій справі має поставити ПФЛ. Дане питання, за словами інспектора першої ліги Олега Голубєва, буде розглянуте у четвер. Не виключено, що клуб оштрафують. І тоді виникає запитання: чи зекономили бурштинці, не виїхавши на гру проти «Ниви»?!!
 
Дякувати богу, на дорогу до Умані гроші знайшлися, і цей матч плей-оф таки відбудеться.
 

Енергетик — ФК Суми

15 червня — середа

17.00. Умань. Стадіон «Іллічівець-Умань»

Судді: Кузьмін А. В. (Миколаїв), Литвин А. М. (Київ), Трехліб Я. М. (Дніпропетровськ).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: