Сьогодні "Епіцентр К10" зіграє в Кубку України

20 листопада 07:41
Переглядів: 148
Футзал
Чемпіон Івано-Франківської області "Епіцентр К10" в рамках попереднього етапу Кубка України на виїзді зіграє із київською командою Manzana.
 
На попередньому етапі команда Романа Ярого в надзвичайно цікавому та безкомпромісному протистоянні вже зуміла пройти вінницький "Блік".
 
Manzana (Київ) - Епіцентр К10 (Івано-Франківськ)
Кубок України. Попередній етап. Перший матч.
20 листопада 2014 року. 13:00.
 
Кияни, до слова, в кубку України вже здолали дублерів хмельницького "Спортлідер+".
 
Коротка довідка про суперника
Столичний колектив «Manzana» представляє інтернет-магазин електроніки з однойменною назвою. Команда була створена в сезоні 2008-2009 років, і відразу ж почала ставити перед собою найвищі завдання. Головним турніром для команди є Київська Бізнес-ліга.

Відмінною рисою команди можна сміливо назвати індивідуально сильних гравців, які добре взаємодіють в команді. У «Manzana» завжди грали кращі з кращих, що допомагало добиватися результату. За досягненням киян можна сміливо порівнювати «Металістом» Мирона Маркевича - протягом чотирьох сезонів поспіль «Manzana» одягала на шию бронзові нагороди Бізнес-ліги, і це як мінімум показник стабільності.

Оскільки на сезон 2014/2015 перед командою як завжди стоять високі цілі, президент клубу вирішив перевірити своїх хлопців в Кубку України. 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: