Сьогодні молодіжка «Карпат» зіграє з «Оболонню»

18 вересня 12:53
Переглядів: 172

18-го вересня молодіжний склад «Карпат» у матчі 10-го туру першості України зіграє з київською «Оболонню». Початок зустрічі на полі львівського стадіону СКА о 16:00.

Тиждень тому молодіжка «Карпат» у Маріуполі в матчі з однолітками з місцевого «Іллівчівця», забивши два голи наприкінці першого тайму, впевнено контролювала гру і здавалося здобуде третю перемогу поспіль. Однак за останні десять хвилин підопічні Романа Толочка примудрилися спочатку пропустити два м’ячі і рахунок став 2:2, а на останніх секундах компенсованого часу взагалі ледь не програли – кіпер нашої команди Роман Мисак зумів виграти очну дуель у форварда господарів.

Повністю провалили кінцівку свого останнього матчу і молоді гравці «Оболоні», які вдома приймали одноосібного лідера першості донецький «Шахтар». Ще на 89-й хвилині рахунок був 3:2 на користь «пивоварів», але підопічні Валерія Яремченка спочатку на останній хвилині основного часу відновили рівновагу в рахунку (3:3), а в компенсований час ще й встигли вирвати перемогу – 3:4.

Тож і «Карпати», і «Оболонь» на завтрашню гру вийдуть не в найкращому психологічному стані. Проте можна не сумніватися, що обидві команди намагатимуться зробити все, аби з одного боку реабілітуватися за прикру втрату очок, а з іншого – покращити своє турнірне становище. Останнє в першу чергу відноситься до карпатівців. Бо якщо для підопічних Сергія Конюшенка 6-е місце (у 9 іграх 3 перемоги, 4 нічиї і 2 поразки при різниці м’ячів 14 – 12 та 13 очок в активі) можна вважати загалом непоганим наразі виступом, то 9-та позиція «зелено-білих» (3 виграші, 2 нічиї, 4 програші, різниця м’ячів 21 – 13, 11 очок) після чемпіонства у минулому сезоні дивиться повним провалом.

Додамо, що команди на поле стадіону СКА виведе арбітр з Одеси Віталій Годулян. Його асистентами будуть Микола Левко з Чернівців та львів’янин Вікток Кравченко, а функції четвертого арбітра виконуватиме земляк останнього Андрій Грисьо. Інспектор матчу Михайло Митровський з Ужгорода.

Орієнтовні склади команд (версія Інформаційного центру ФК «Карпати»):

«Оболонь»: Березовський, Майданевич, Родіна, Сокуренко, Мазуренко, Путраш, Зарічнюк, Мірошниченко, Кучеренко, Купрій, Турчанов. Тренер – Сергій Конюшенко.

«Карпати»: Мисак, Гірський, Гурський, О. Тарасенко, Сагайдак, Мартинюк, Тістик, Гордійчук, Гудима, Омельченко, Габовда.