Сьогодні на "Арені Львів" відбудеться перший домашній матч "Олімпіка" проти "Сталі"

25 лютого 08:40
Переглядів: 91
Арена-Львів

25 лютого, о 14.00 год. на стадіоні «Арена Львів» пройде матч 19-го туру Чемпіонату України донецького футбольного клубу «Олімпік» проти ФК «Сталь» (Кам’янське). Цей поєдинок стане першим домашнім матчем для «олімпійців» на львівському газоні, як на домашньому.

«У Львові чудові вболівальники і тут дуже люблять футбол. Оскільки я зі Львова, то я був дуже радий, що мої рідні і близькі зможуть приїхати на матч, вболівати за мене і за мою команду»,-  зазначив Іван Брикнер, півзахисник ФК «Олімпік».

Для журналістів є можливість акредитуватись на матч ФК «Олімпік» до 24 лютого включно, надіславши заявку на фірмовому бланку організації (у заявці зазначити: ПІБ, посаду, телефон) на e-mail: olegbarkov87@gmail.com. Контактна особа: Олег Барков (066) 260 46 13. Акредитації будуть видаватись за редакційним посвідченням 25 лютого з 12.30 до 13.00 на стадіоні.

Нагадаємо, що 18 лютого було підписано договір між ФК «Олімпік» та ДП «Арена Львів», що передбачає проведення матчів Чемпіонату України до травня поточного року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: