Сьогодні на озері Наварія стартують змагання з веслування на байдарках і каное

03 липня 11:33
Переглядів: 218
веслування

3 липня на озері Наварія, що у Пустомитівському районі, відбудеться відкрита першість СДЮШОР «Веслярик» з веслування на байдарках і каное, присвячена пам’яті Заслуженого тренера України Ганни Карбівник.

За попередніми заявками у змаганнях візьмуть участь понад 80 учасників. Змагання проводитимуться у двох вікових категоріях 2000-2001 р.н. та 2002-2003 р. н. серед юнаків і дівчат в одиночних човнах на дистанціях: старші юнаки – 1000 м і 200 м, молодші юнаки і дівчата 500 м і 200 м.

Довідково:

Ганна Карбівник народилася у селі Наварія Пустомитівського району Львівщини. Ще у шкільні роки захопилася веслуванням під керівництвом одного із засновників веслування на байдарках і каное на Львівщині, заслуженого тренера України Анатолія Дідуха. Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка, але спорт не відпустив її вчителювати, і Ганна Станіславівна почала працювати дитячим тренером. Уперше в Україні разом із Валентиною Примак вони застосували новаторський бригадний метод роботи, який приніс у підсумку підготовку більше двадцяти майстрів спорту, чотирьох переможців європейських першостей. Майже півсотні вихованців Ганни Станіславівни продовжили навчання на відділенні веслування Львівського училища фізичної культури, Львівського університету фізичної культури, а згодом й самі ставали наставниками наступних поколінь веслярів. Майже дванадцять років працювала також з кращими львівськими веслярами у Львівській школі вищої спортивної майстерності.

У 2012 році на 62-му році після важкої хвороби Ганна Карбівник відійшла у вічність.

Уляна Штангрет, управління молоді та спорту ЛОДА.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: