Сьогодні стартує другий тур чемпіонату України з водного поло

14 грудня 16:30
Переглядів: 107
Водне поло

Сьогодні, 14 грудня, у Дніпродзержинську стартує другий тур чемпіонату України з водного поло. Діючі чемпіони України, ватерполісти львівського «Динамо», учора ввечері прибули до Дніпродзержинська та провели перше тренування на «великій» воді.

«Для нас уже звично переходити з маленького басейну до великого, – каже Ігор Зінкевич, – головний тренер «Динамо». Зважаючи на наші результати та підбір гравців краєм вуха чуємо, що нас називають професійною командою, але це далеко не так. Ми є єдиною командою у чемпіонаті України, яка немає власного великого басейну. Зарплат у клубі гравці також не отримають, є лише преміальні за перемоги. Сьогодні проведемо ще одне тренування у басейні, а ввечері зіграємо уже перший матч другого туру. Завдання у турі у нас незмінні – перемогти в усіх матчах. Сьогодні також дізнаємось чи зможе у турі нам допомогти Олексій Шведов. Це буде відомо після його медичного обстеження у Києві», – сказав Ігор Зінкевич.

Сьогодні ввечері «динамівці» зіграють з ВК «Маріуполь» (21:30), 15 грудня – зі «Слобожанцем» (Харків, 12:30), 16 грудня – зі збірною Київщини (11:30) та одеською ОНМОю (21:30), а 17 грудня – з харківським ХПІ (11:00).

Склад львівського «Динамо»:
Воротарі: Олег Раврик, Денис Волончук
Польові гравці: Юрій Маметьєв, Станіслав Дубелір, Роман Грищук, Віталій Свіщов, Олексій Шведов, Віктор Момот, Андрій Коноварт, Богдан Дзядик, Микита Бердніков, Олександр Дядюдра, Сергій Грішин, Юрій Бегень

Після першого туру чемпіонату «Динамо» лідирує в турнірній таблиці – 15 очок з 15 можливих.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: