Сьогодні свій День народження святкують Григорій Козловський та Мирон Маркевич

01 лютого 13:54
Переглядів: 181
Маркевич Козловський

У перший день останнього місяця зими народилися відомі всій спортивній громаді України винниківчани – Григорій Козловський і Мирон Маркевич!

І Григорій Петрович Козловський, і Мирон Богданович Маркевич усе своє життя присвятили «грі мільйонів». Обидва свого часу з успіхом виступали на зелених майданчиках. Згодом обидва здобули гучні перемоги вже з очолюваними ними професійними клубами. Заслужений тренер України Мирон Маркевич, нині очолює комітет національних збірних ФФУ, свого часу вивів дніпровський ФК «Дніпро» у фінал Ліги Європи, Григорій Козловський за сім років у якості Президента ФК «Рух» вивів винниківську команду в лідери Чемпіонату України серед команд Другої ліги. І сьогодні винниківська команда під його керівництвом впевнено торує шлях до Першої ліги. А Мирон Богданович створив на винниківському стадіоні одну з кращих спортивних баз на Україні, на якій очолювана ним футбольна школа готує талановиту молодь для українського футболу.

Редакція сайту «Галичина спортивна» щиро вітає Григорія Петровича та Мирона Богдановича з Днем народження та бажає їм міцного здоров'я, безмежного щастя й довголіття.  Бажаємо сил і наснаги задля здобуття найвищих футбольних вершин!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: