Сьогодні у Львівській міській раді найкращі дитячі тренери міста отримали матеріальну винагороду

16 грудня 16:12
Переглядів: 101
садовий

Сьогодні у Львівській міській раді, в рамках програми «Дитячий тренер», найкращі дитячі тренери міста отримали матеріальну винагороду за свою сумлінну працю. Винагороди по 25 тис грн отримало 97 осіб.

Для мене велика честь сьогодні бути тут разом з вами, адже коли ви перемагаєте і піднімається наш український прапор, і звучить гімн — це найвища честь. Ви прославляєте наше місто, край та державу.

Завжди нам говорять, що спорт дуже важливий, але на нього немає грошей. Я пам’ятаю, це було завжди, але ми в цьому році вирішили цю ситуацію змінити. Тут я хочу особливо подякувати Роману Федишину. Як ви знаєте, місто тепер має додаткові надходження від акцизу. Ми принципово домовились, що ця практика, яку ми сьогодні починаємо, ці премії для кращих тренерів в розмірі 25 тисяч гривень, будуть збережені. Ми повинні показати, що ми любимо спорт і спортсменів, і не тільки даємо грамоти, а підтримуємо людей фінансово. Людина, яка йде до перемоги, робить великі зусилля, потребує ресурсу і тут завдання міста — не стояти осторонь, а бути поруч з вами, це стосується спортсменів і всіх тренерів. Для мене велика честь, що програма почалась і ми фіналізуємо перший етап. Також хочу подякувати і членам журі за принципову позицію, адже важливо, щоб ми мали стандарт, щоб кожен, хто отримав винагороду, був гідною людиною у своєму спортивному товаристві.

Тому бажаю вам всім успіхів, нових перемог, бажаю, щоб, коли звучить Гімн України, ми завжди знали, що на п’єдесталі стоїть львів’янин. - Андрій Садовий, міський голова Львова

Велика значення має, в які саме руки потрапить дитина — від цього залежить її подальше бажання займатись спортом. Нам з сестрою в цьому плані дуже пощастило, адже наші батьки є професійними тренерами і займались з нами щодня. Знаю інших відомих тренерів, які виховують сильних спортсменів, у кожного з них свій власний підхід і кожен знає, на що звертати увагу.

На самому початку по дітях видно наскільки вони хочуть займатись спортом, тому кожному тренеру треба правильно розподіляти енергію, також варто зазначити, що заохочення до занять частково також залежить і від тренера.

Хочу побажати кожному з вас успіхів у цій нелегкій справі, бажаю, щоб ви знайшли підхід до кожного учня та здобували нові перемоги. - Марія Музичук, чемпіонка світу з шахів серед жінок 2015 року

Цього року у Львові запроваджено програму «Дитячий тренер», яка розпрацьовувалася управлінням молоді, сім’ї та спорту ЛМР спільно з лідерами спортивного середовища, керівниками фізкультурно-спортивних товариств, Львівським державним університетом фізичної культури та постійною депутатською комісією молодіжної політики, спорту та оздоровлення.

Відповідно до цієї програми 100 кращих тренерів м. Львова, які працюють з дітьми та молоддю до 18 років, отримали грошову винагороду по 25 тис. грн.

З 1 липня відбувався публічний конкурс подачі заявок. Документи приймали до 15 вересня.

До 15 жовтня комісія, в яку входять як представники департаменту гуманітарної політики, так і депутати міської ради та представники спортивного середовища міста, обирала переможців цієї програми у 2015 році.

Серед критеріїв, по яких визначалися переможці Програми, основними є такі: вища профільна освіта тренера за спеціалізацією фізична культура і спорт, кількість дітей та секцій, з якими працює тренер, а також участь і перемога вихованців тренера у змаганнях різного рівня та організація та участь самого тренера у змаганнях та заходах як приклад для наслідування.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: