Сьогодні у Львові стартував тенісний турнір ITF LION CUP

19 липня 11:06
Переглядів: 611
теніс

Сьогодні, 19 липня, у Львові на відкритих кортах палацу спорту «Україна», (вул. Мельника, 18) стартував престижний міжнародний тенісний турнір IV категорії ITF LION CUP.

За головні призи турніру позмагаються найсильніші тенісисти до 18 років не тільки з України, а ще з 22 країн світу. На престижний тенісний турнір до Львова заявилися спортсмени з Словаччини, Литви, Австрії, Сальвадору, США, Чехії, Італії, Польщі, Румунії, Туреччини, Норвегії, Ізраїлю, Білорусі, Азербайджану, Німеччини, Росії, Іспанії, Казахстану, Норвегії, Молдови, Єгипту та Нової Зеландії.

Загальна кількість учасників – 128 чоловік. 64 гравці стартуватимуть з кваліфікації, стільки ж гравців серед хлопців та дівчат змагатимуться в основній сітці турніру. 25 липня на відкритих кортах палацу спорту «Україна» відбудуться фінальні змагання у парному розряді. Фінали серед гравців одиночного розряду заплановані на 26 липня. 18 липня у приміщенні федерації тенісу Львівщини відбудеться реєстрація гравців, 19 та 20 липня відбудуться усі кваліфікаційні матчі. 21 липня стартуватимуть матчі в одиночному розряді серед хлопців та дівчат.

Початок матчів турніру о 10:00

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: