Сьогодні у Львові стартує "Кубок Богдана Кокота" зі стрільби з лука

09 липня 07:47
Переглядів: 282
стрільба з лука

9–13 липня у Львові, на базі СДЮШОР «Електрон» (вул. Грабовського, 11) відбудуться відкриті традиційні Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок Богдана Кокота» – турнір пам’яті заслуженого тренера України Богдана Кокота.

Цей захід проводиться Міністерством молоді та спорту України, за вагомого сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби з лука України, Львівської обласної організації ФСТ «Україна» та Львівської обласної федерації стрільби з лука. Цьогоріч для участі у змаганнях очікується понад 150 лучників, що представлятимуть збірні команди дев’яти областей України та міста Київ.

Урочисте відкриття змагань відбудеться у четвер, 10 липня, о 12:30 (вул. Грабовського,11). Запрошуються усі любителі спорту, шкільна молодь та гості Львова! Початок змагань 10 липня о 10:00.

Довідка

Кокот Богдан Зіновієвич

Народився 30 червня 1955 року на Івано-Франківщині. Помер у 1999 році. Майстер спорту зі стрільби з лука, Заслужений тренер України зі стрільби з лука (1994). Серед найвідоміших вихованців: ЗМС Катерина Палеха, МСМК Сергій Антонов, Олег Сорока, Танзіля Гільфанова, МС Ігор Солтан, Олександр Мазін, Олександра Сахарова та ін. У 1972-1978 роках успішно працював в республіці Білорусь. Видатний організатор розвитку стрільби з лука на Львівщині: з його ініціативи КДЮСШ «Електрон» у м.Львові набула статусу спеціалізованої школи олімпійського резерву, ним започатковано міжнародний молодіжний турнір «Олімпійські надії», який щороку проводиться у Львові та низку інших змагань різного рівня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: