Сьогодні у Львові "Українські отамани" боксуватимуть з "Турецькими завойовниками"

12 лютого 09:49
Переглядів: 943
Отамани

Сьогодні, 12 лютого, у приміщенні Львівського державного цирку відбудеться матчева зустріч третього кола шостого сезону Всесвітньої серії боксу між «Українськими отаманами» та «Турецькими завойовниками». Початок боїв о 19:00.

Вчора ж, 11 лютого, згідно з Регламентом, напередодні боксерського протистояння боксери обох команд пройшли офіційну процедуру зважування.

Завтрашній поєдинок українських і турецьких боксерів викликав у львів’ян та гостей столиці Галичини чималий інтерес. Квитки на завтрашній матч шанувальник боксу викупили з рекордною швидкість, а сьогодні, щоб подивитися на процедуру зважування, яка відбувалася в одному з торгових центрів міста, прийшло чимало прихильників цього по-справжньому чоловічого виду спорту.

На ринзі у Львівському цирку спортсмени зійдуться у 5 вагових категоріях, а саме: 49 кг, 56 кг, 64 кг, 75 кг та 91 кг. Зважування засвідчило, що всі боксери дотримались заявленої ваги.

До слова, у завтрашньому поєдинку турецьким боксерам протистоятимуть одразу двоє львів’ян – Назар Куротчин та Олег Довгун. У складі «Українських отаманів» також Володимир Матвійчук, Валерій Харламов та Денис Пояцика. Турецьку команду представлятимуть Хамза Картал, Хакан Сікдем, Якуп Сенер, Ервен Тібукоглу та Сейда Кесер.

Як розповів капітан «Українських отаманів» Денис Пояцика, попри те, що до останнього моменту не було відомо, чи виступатиме команда у цьому сезоні, хлопці продовжували наполегливо тренуватися і готуватися до поєдинків, тож до матчу з турками підійшли у бойовому настрої.

«В боксі недооцінювати суперника неправильно, бо виграти або програти може будь-хто. Готувались і вони, і ми. Треба виходити і вигравати, а головне – показати красивий бокс», – зазначив Денис Пояцика.

Турецькі боксери на передматчевій прес-конференції розповіли, що задля перемоги намагались вивчити суперника, переглядаючи відео з боями «отаманів».

Нагадаємо, що у стартовому бою Всесвітньої серії боксу «Українські отамани» 29 січня у Вінниці розгромили «Китайських драконів» з рахунком 5:0.

Довідка

Всесвітня серія боксу-2016

Груповий етап. Третє коло

12 лютого. Львів. Приміщення цирку

Початок боїв – 19:00

«Українські отамани» – «Турецькі завойовники»

Вагова категорія 49 кг:

Назар Куротчин – Хамза Картал

Вагова категорія 56 кг:

Олег Довгун – Хакан Сікдем

Вагова категорія 64 кг:

Володимир Матвійчук – Якуп Сенер

Вагова категорія 75 кг:

Валерій Харламов – Ервен Тібукоглу

Вагова категорія 91 кг:

Денис Пояцика – Сейда Кесер

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: