Сьогодні у Львові відбудеться Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо "Кубок Динамо"

23 квітня 10:00
Переглядів: 308
дзюдо

Сьогодні, 23 квітня, у львівському палаці спорту «Динамо» (вул. Вітовського, 53) відбудеться щорічний Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Кубок Динамо».

У львівському палаці спорту «Динамо» (вул. Вітовського, 53) сьогодні, 23 квітня, відбудеться традиційний Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Кубок Динамо». Участь у турнірі візьмуть юнаки 2003-2004 р.н. та 2005-2006 р.н.

Учасниками змагань стануть спортсмени зі Львова, Києва, Івано-Франківська, Тернополя, Луцька, Хмельницького, Ужгорода, Дніпропетровська, Одеси та інших міст України.

Починаючи з 11.00, в особистій першості змагатимуться юнаки 2005-2006р.н., а вже з 14.00 на татамі розпочнуться змагання старших юнаків 2003-2004р.н.

«Основною метою проведення турніру є популяризація виду спорту дзюдо серед дітей та мешканців міста, промоція спорту та здорового способу життя, а також здобуття спортсменами досвіду у боротьбі зі своїми ровесниками з інших міст України.»– зазначив організатор змагань Олександр Корчемлюк.

«Ми прагнемо якнайчастіше проводити дитячі турніри з дзюдо та інших видів спорту, для популяризації фізичної активності серед дітей та їхніх батьків, а також для підтримки молодих спортсменів та розвитку спорту загалом» – прокоментував директор громадської організації «Еволюція суспільства» Дмитро Попадинець

Організатор змагань – спортивний клуб «Динамо-Дзюдокан»та громадська організація «Еволюція суспільства». Генеральний партнер турніру ТОВ «Корпорація КРТ». Офіційний партнер турніру магазин одягу та взуття «Каламбур». Партнери турніру: ФСТ «Динамо», будівельна компанія «Гарантія сервіс», рекламна агенція «BrandMe», управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Початок змагань сьогодні, 23 квітня, в 11:00. Вхід для глядачів – безкоштовний.

1

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: