Сьогодні у Львові визначать Абсолютного чемпіона України з армфайту

18 листопада 13:11
Переглядів: 176
Default Image

Сьогодні у Львові стартує перший фестиваль силових видів спорту “Сила нації”. Серед топ-спортсменів є такі знаменитості, як Андрій Пушкар, багаторазовий чемпіон Європи та Світу з армспорту у суперважкій вазі (тернопіль), Олексій Семеренко, багаторазовий чемпіон Європи та Світу з армспорту у вазі 105 кг (Кривий Ріг), Іван Фрейдун, багаторазовий чемпіон Європи та Світу з пауверліфтингу (львів), Віталій Міхеєв, призер найпрестижнішого національного турніру “Богатир року 2010”, який входить у трійку найсильніших богатирів України (Київ) та інші.

Як зазначив Святослав Шеремета, Президент WABBA України, голова організаційного комітету, на усіх переможців у п'яти видах спорту будуть чекати грошові винагороди. “Грошовий фонду буде досить великим, на сьогодні він ще уточнюється, але ми хочемо відзначити кращих з кращих для того, щоб спортсмени мали стимул”, -- уточнює він.

Так, сьогодні змагання розпочнуться о 14.00 — Чемпіонат України серед студентів армреслінгу (півфінальні та фінальні бої). 15.30 — Армфайт (5 поєдинків) за звання Абсолютного чемпіона України 2011 року у суперважкій вазі між Андрієм Пушкарем та Олексієм Семеренком. О 18.00 — Кубок “Сила нації” з богатирського багатоборства.

19 листопада відбудеться Кубок “Сила нації” з пауверліфтингу (жим лежачи), о 18.00 — Абсолютний чемпіонат України з важкої атлетики.

Завершення фестивалю буде 20 листопада, так, Відкритий чемпіонат України з бодібілдінгу, фітнесу та бодіфітнесу WABBA (стартує з 14.00).

Святослав Шеремета переконаний, що фестиваль буде успішним. “Я вірю у перспективу проведення цього фестивалю. Він буде проводитись на постійній основі з постійною пропискою у Львові”, -- наголошує він.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: