Сьогодні у Нідерландах "Галичанка" зіграє матч-відповідь гандбольного Єврокубка

16 вересня 11:46
Переглядів: 424
галичанка

Сьогодні, 16 вересня, львівська «Галичанка» у Нідерландах зіграє єврокубковий матч-відповідь із «Морренгоф Янсен Далфсен» в межах першого кваліфікаційного раунду Кубка ЄГФ (Європейської гандбольної федерації).

У першій зустрічі цих команд, яка відбулася у Львові 10 вересня, перемогу святкували «галичанки» з рахунком 26:22. А другий матч приймають суперниці у себе вдома. Нагадаємо, що до наступного, 2-го раунду Єврокубка вийде  команда, яка переможе за сумою м’ячів, забитих у двох іграх.

Склад «Галичанки» на другий матч проти «Морренгоф Янсен Далфсен» виглядає наступним чином: воротарі Марія Гладун, Вікторія Салтанюк та польові гравці Наталія Савчин, Марина Коновалова, Тетяна Поляк, Анастасія Баранович, Наталія Стрюкова, Наталія Воловник, Мар’яна Маркевич, Наталія Сабова, Софія Давидянц, Олена Косик, Юлія Головко, Ольга Василяка, Ілона Гайкова, Діана Колодійчак.

Підопічних Тетяни Штефан та Анжели Савченко очікує нелегке протистояння з нідерландками. Адже останні налаштовані вельми рішуче і навіть свою невдачу у виїзному матчі означили як «поразка з перспективою виходу у 2-ий тур Єврокубка». Однак і гандболістки «Галичанки» в бойовому настрої.

Вболіваємо  за наших і дивимось трансляцію! Початок о 20 год. за київським часом.

Підготувала Наталія Васьо

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: