Сьогодні у Тернополі відбудуться фінальні поєдинки Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби

12 липня 12:30
Переглядів: 187
Боротьба

Понад 70 спортсменів із майже 15 регіонів України беруть участь у Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби пам’яті Євгена Ворка. Змагання ще сьогодні, 12 липня, триватимуть у Тернополі. Проводиться такий захід у нашому місті вже четвертий рік поспіль і присвячений пам’яті колишнього президента Тернопільської федерації греко-римської боротьби Євгена Ворка. Цьогорічний турнір відбувається у спорткомплексі Тернопільського Національного економічного університету.

Як сказав, виступаючи на церемонії урочистого відкриття змагань голова обласної ради Віктор Овчарук: «Спорт – це сила духу, досягнення і це міжнародний імідж нашої держави. Зараз, на жаль, на Сході України йде війна. Наші воїни показують небачену мужність та волю до перемоги. Українські спортсмени на чемпіонатах та змаганнях також демонструють волю до перемоги та незламність духу. Відтак, увесь світ бачить, що українська нація нескорена та сильна. Бажаю Вам вдалих поєдинків та перемог!».

Додамо, що на цьогорічному турнірі вперше згідно класифікації за перше місце спортсменам присвоюватиметься звання майстра спорту України. Також на змаганнях тренери збірної команди України будуть формувати команду для участі в чемпіонаті світу серед юніорів до 20 років, який проходитиме з 30 серпня до 4 вересня у Франції.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: