Соломія Трапезнікова – абсолютна переможниця Кубка Буковини

08 жовтня 13:26
Переглядів: 346
стрільба з лука

У м.Чернівцях 2-5 жовтня 2014р. пройшов завершальний старт літнього змагального сезону зі стрільби з лука - традиційні міжнародні змагання "Кубок Буковини".

У категорії кадеток абсолютною переможницею Кубка буковинського краю стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культуриСоломія Трапезнікова. Соломія перемогла як в особистій першості, так і привела до перемоги команду ЛУФК у командних змаганнях. У команді училища Соломії асистували її однокласницяТамара Паламарчук та юна дев'ятикласниця Ірина Заставна. У особистих змаганнях Таня і Іра розмістилися поруч - на 8 і 9 місцях відповідно.
 
Серед хлопців одинадцятикласник Богдан Прим'як у 1/4 фіналу поступився майбутньому переможцю, чернівчанину Івану Кожокарю і посів 7 місце. Антон Худа (10кл.) на 9 місці. Об'єднавшись разом з Артемом Виноградовим (11кл.) у команду ЛУФК, хлопці посіли ІІІ місце. На заваді до перемоги їм стали місцеві робінгуди.
 
Ще одна учениця училища, одинадцятикласниця Соломія Гнип, хоч ще й кадетка, змагалася серед дорослих і посіла 9 місце. У 1/8 фіналу Соломія у рівній боротьбі поступилася досвідченішій землячці Ірині Дубас. Перемогу ж серед жінок здобула лідер юніорської збірної України, учасниця недавніх юнацьких Олімпійських
ігор Вікторія Олексюк з Чернівців. У фіналі Вікторія перемогла іншу вихованку ЛУФК, титуловану ветеранку української стрільби з лукаКатерину Палеху.
 
У командному турнірі збірна Львівщини у складі Палехи, Гнипта Катерини Шабалітової не змогла взяти реванш у чернівчанок і посіла ІІ місце.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: