Солонка – краще спортивне село України 2014 року

06 грудня 18:09
Переглядів: 1287
мяч

28-30 листопада 2014 року у спортивному комплексі Вінницької обласної організації ВФСТ «Колос» відбулися фінальні змагання серед команд сільських, селищних рад на «Краще спортивне село України 2014 року».

Львівщину гідно представляли спортсмени команди села Солонка Пустомитівського району (сільський голова Віталій Ткачук) - переможці обласних змагань 2014 року, які за підсумками двох змагальних днів вибороли першість серед 20 команд з різних куточків України. Серед кращих у команді села Солонка відзначилися Володимир Окопний, який посів перше місце у змаганнях з настільного тенісу та змішана волейбольна команда у складі Боволяк Марія, Мудра Марія, Дума Назарій, Іванчук Віталій, Семенюк Юрій, яка здобула друге місце.

Загальнокомандне друге місце посіла сільська команда Полтавської області (Хомутецька сільська рада), третє місце команда Одеської області (Великодальнецька сільська рада).

Окремі слова подяки лунали представникам Половинкинської територіальної громади Старобільського району Луганської області, що в такий нелегкий для Луганщини і всієї України час, залишилися вірними традиціям спортивного товариства «Колос» і взяли участь в змаганнях «Краще спортивне село України 2014».
Сільські спортсмени, щоб довести свою першість змагалися в підніманні гирі, грали у футбол, настільний теніс та шахи.

Ці представницькі змагання серед сільських спортивних дружин проводилися з метою популяризації фізичної культури та спорту серед сільського населення, залучення працівників та службовців сільгосппідприємств різних форм власності до активного дозвілля, до систематичних занять в оздоровчих групах та спортивних секціях.

Отож вітаємо переможця змагань «Краще спортивне село України 2014 року» команду Солонківської сільської ради Пустомитівського району Львівської області.

Головний спеціаліст управління – Ольга Любичанківська

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: