Сьома перемога команди "ЛДУФК-СКІФ-Спартак"

01 лютого 20:00
Переглядів: 143
ЛДУФК-СКІФ-Спартак

Минулими вихідними у вищій лізі жіночого вітчизняного баскетболу відбулися чергові матчі. Баскетболістки Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» здобули дві перемоги над командою СДЮСШОР «Миколаїв» (51:36, 42:41) у залі Львівської ОДЮСШ, де 1-2 лютого прийматимуть одного з лідерів турніру БК «Франківськ» (початок матчів – 15:00 та 11:00 відповідно).

Щодо матчів проти СДЮСШОР «Миколаїв», то у першій грі, яка завершилася переконливою перемогою підопічних Ірини Кленіної (51:36), найрезультативнішою у студенток ЛДУФК були: Зволяк Анжеліка (14 очок), Скакаліна Катерина (10 очок + 12 підбирань).

Повторний поєдинок вийшов куди більш напрудженим. Вочевидь, студентки ЛДУФК після доволі легкої перемоги у першому матчі, недооцінили суперника, за що мало не поплатилися. На щастя, перемога була за баскетболістками «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (42:41), для яких ця звитяга стала сьомою у поточному чемпіонаті. Найбільше очок у цій грі здобула Скакаліна Катерина (15 очок + 19 підбирань). Бабич Вікторія добряче попрацювала під щитами, про що свідчить 12 підбирань за гру.

Найбличий суперник команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» БК «Франківськ» привіз дві перемоги з Полтави, обігравши «Полтаву-Баскет-КЗ ПСДЮСШОР №2 (89:71, 73:70). 

Щодо турнірного становища лідерів жіночої вищої ліги, то беззаперечним лідером є «Чайка» з Бердянська – 16 матчів – 16 перемог. Вісім перемог і лише дві поразки у БК «Франківськ», 13 перемог і 3 поразки – у БК «Полтава», сім перемог і п’ять поразок – у «ЛДУФК-СКІФ-Спартак».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: