Спаринг: "Авангард" Жидачів – "Карпати" U-19 – 1:3

20 серпня 22:53
Переглядів: 180
ФК Карпати

Команда «Карпат» U-19, заповнюючи паузу в груповому етапі 3-ої за ліком юніорської першості України сезону 2014/2015, сьогодні зіграли контрольний спаринг. Суперником підопічних Андрія Тлумака у гостьовому поєдинку був «Авангард» з Жидачева, учасник першості Прем’єр-ліги Львівщини.

20 серпня. Початок – 17:00. Жидачев. Стадіон «Авангард». Сонячно. +19°С

Арбітр – Холявко (Львів).

«АВАНГАРД»: Хомин, Павліш, Дадак, Гнатківський, Ілюк, Кошка, Радкевич (Лещишин), Цінчик, Вербещук, Цвик (Піпа), Макаревич (Стародубцев).

«КАРПАТИ» U-19: Стецьків (Присяжнюк), Вербний, Синиця (Скотаренко), Олійник (Виздрик), Диня, Гладкий (Намуйлик), Богач, Швед, Бусько (Якимів), Полюганич, Карпенко.

Голи: 0:1 – Бусько (1), 1:1 – Гнатківський (24), 1:2 – Полюганич (65), 1:3 – Полюганич (76).

Гра розпочалася з гола гостей, які забили вже на 1-й хвилині. Карпатівці розіграли комбінацію з переводом м’яча з одного флангу на інший. Далі пішла передача у середину на Карпенка і центрфорвард «зелено-білих» пасом у розріз вивів один на один з воротарем господарів Буська, який не став нічого вигадувати, чітко пробивши повз Хомина – 0:1.

«Авангард» відігрався у середині першого тайму: після подачі кутового обронці «Карпат» програли боротьбу на другому поверсі і Гнатківський головою переправив круглого до сітки. 1:1 – саме за такого рахунку суперники пішли на перерву і треба сказати, що цифри на табло повністю відповідали тому, що відбувалося на полі упродовж перших 45-и хвилин.

На відміну від першого, другий тайм пройшов за переваги підопічних Андрія Тлумака, які створили щонайменше чотири нагоди для взяття воріт суперника, але до логічного завершення довели половину з них. На 65-й хвилині «зелено-білі» розіграли комбінацію на правому фланзі, в фіналі якої Швед виконав простріл. Першим на м’ячі був Карпенко, але удар нападника в дотик Хомин відбив. Та захисники не підстрахували свого воротаря і Полюганич таки добив круглого до сітки – 1:2.

Лівий вінгер «левів» став автором і останнього гола в матчі. «Дубль» Полюганич оформив, майстерно вигравши очну дуель у воротаря «Авангарду». Тож 3:1 на користь карпатівців і тепер наша команда готуватиметься до матчу другого туру групового етапу юніорської першості України: рівно за тиждень, 27-го серпня, гра у Луцьку проти одноліток тамтешньої «Волині».