Спаринг: ФК "Тернопіль" – "КАМ" 4:0

05 серпня 09:16
Переглядів: 111
фк тернопіль

Вчора, 4 серпня, на футбольному полі Тернопільського національного педагогічного університету ФК «Тернопіль» у рамках підготовки до виїзного поєдинку проти харківського «Геліоса» провів спаринг з другою після першого кола командою чемпіонату Тернопільської області –«КАМ» з Бурдяківців (Борщівський р-н.) і переміг суперника – 4:0.

ФК «Тернопіль» у спарингу виступав в експериментальному складі. Тренер дав відпочити гравцям, які в неділю, 2 серпня, відіграли всі 90 хвилин у матчі проти ФК «Полтава».

Муніципали вже в перші 30-ть хвилин відвантажили опонентам три голи, ще одного разу «взяти» ворота гостей з Борщівщини вдалося в другому таймі. Голи на свій рахунок записали Сергій Полянчук-2, Юрій Соколовський та Артур Дорі. Відзначимо активність у матчі молодого нападника Андрія Різника, котрий як мінімум чотири рази мав забивати, але йому завжди щось ставало на заваді. До слова, Андрій двічі поцілив м’ячем у штангу.

ФК «Тернопіль» з «КАМом» виступав у такому складі: Кравчук – Музика, Процишин, Соколовський, захисник на перегляді – Гаврилюк, Кіцак, Кривий, Дорі – Полячук, Різник.