Спаринг: ФК "Тернопіль" – "Верес" – 0:0

16 березня 22:00
Переглядів: 66
Тернопіль

У рамках підготовки до весняної частини сезону-2015/16 ФК «Тернопіль» сьогодні, 16 березня, провів черговий спаринг. У гості до Тернополя приїздив друголіговий рівненський «Верес». Матч завершися внічию – 0:0.

Матч достойних суперників пройшов за невеликої кількості гольових моментів. На 18-й хвилині «пожежа» виникала біля воріт «Верес» після вкидання м’яча з ауту Віталієм Богдановим. Однак одразу кількох муніципалам не вдалося з близької відстані переправити м’яча у ворота суперника. На 22-й хвилині «смачно» до м’яча приклався капітан ФК «Тернопіль» Андрій Кондзьолка, але м’яч після удару з 20-ти метрів пройшов поруч зі стійкою. А на останній хвилині першого тайму вже момент мали гості. Нападник «Вереса» вийшов віч-на-віч з кіпером муніципалів Сергієм Чернобаєм, але у цій дуелі воротар виявився переможцем. На початку другого тайму після навісної передачі з лівого краю атаки небезпечно головою пробивав Ігор Сороцький, однак м’яча розминувся з воротами в кількох сантиметрах. Гості відповіли небезпечним ударом з лінії карного майданчика. У заключних п’ятнадцяти хвилинах матчу свої нагоди мали Сергій Атласюк, який пробивав після подачі кутового, півзахисник який перебуває у розташування муніципалів на перегляді та з розвороту Сергій Полянчук. У перший двох випадках м’яч трішки розминувся з воротами, а в останньому – майстерність продемонстрував кіпер «Вереса», який зреагував на удар з близької відстані, перевівши м’яча на кутовий.

ФК «Тернопіль» у звітному поєдинку виступав у такому складі: Чернобай (Кравчук, 46) – Курило, Атласюк, Клекот, Соколовський (Заставецький, 80) – Кондзьолка (Чорний, 46), В. Сороцький (Гаврилюк, 46), Богданов (півзахисник на перегляді, 46), І. Сороцький (Тарабалка, 58), Кривий (Полянчук, 46) – Дорі (Гром’як, 58).