Спаринг. "Карпати" – "Белград" (Сербія) 2:2

09 лютого 19:33
Переглядів: 96
карпати

Сербські команди на зборах – далеко не подарунки. З одного боку вони змушують своїх суперників проявляти характер, що є корисним явищем, а з іншого додають роботи лікарям. На щастя, Муртаз Даушвілі та Павло Ксьонз після матчу вже могли самостійно ходити, хоча трохи накульгували. Дісталося не лише їм – Олексій Гуцуляк та Олег Голодюк також потребували медичного втручання, хоч і не значного. 

«Белград» не змінився з того часу, як грав проти «Карпат» два роки тому. Той самий стиль з проходами по флангу з подальшими навісами, та сама активна боротьба в центрі поля і ті самі дрібні фоли – тільки-но з’являється нагода вирватися в контратаку, як одразу ж отримуйте шипами по п’ятці...

Цікаво, що понеділковий матч почався точно так само, як і спаринг дворічної давнини. На старті гри серби повели в рахунку – після флангової передачі Мрдаковіч скористався непорозумінням оборони та воротаря і головою пробив у незахищений кут. Хоча радіти белградцям довелося недовго. Швидкі карпатівські фланги, де грали Кожанов та Ксьонз не рідко прослизали через оборонців, а ще допомагали хороші закиди за комірець від центральних захисників. Одна з таких передач закінчилася для сербів фатально. Пластун повірив у швидкість Ксьонза і довгою передачею знайшов Павла на межі центру та правого флангу атаки. Вінгер «левів» прискорився, але не пробивав одразу, а спокійно прибрав опонента, після чого зі зручної позиції поцілив просто у дев’ятку. 

Обмінявшись голами, команди й надалі продовжували створювати моменти, але до реальних загроз справа не доходила. Зате довелося проводити позапланові заміни. У середині тайму Ігор Йовічевіч зняв з гри Даушвілі, замість якого вийшов Голодюк, а от тренеру сербів довелося робити дві заміни. При чому, здалося, що він випустив своїх «кілерів», саме від них найбільше діставалося карпатівцям. 

На другий тайм команда вийшла в такому ж складі, за винятком Підківки, якого змінив Мисак. Уже знаючи що до чого, карпатівці скористалися слабкими сторонами суперника і вийшли вперед. Мірошніченко класною передачею кинув у фланговий прорив Кожанова, який елегантно утік від оборонця і смачно прострілив на лінію карної зони. Голодюк опинився у потрібному місці і сильно пробив – після рикошету круглий полетів в один кут воріт, голкіпер – в інший. Таким чином «зелено-білі» уперше за час зимового міжсезоння вийшли вперед. 

Але закріпити свою перевагу не вдалося – після серії фолів біля власного штрафного, серби відігралися. Здьєлар сильно пробив зі стандарту, знайшовши щілину у стінці – м’яч полетів точно в нижній кут і Роман Мисак не зміг його дістати. Якраз після цього відбулася глобальна заміна, на полі з’явилося вісім нових гравців (трохи раніше Ксьонза змінив Швед). 

«Белград» спробував притиснути свіжих карпатівців, більшість з яких складали дуже молоді, навіть юні футболісти, але ті не дали себе скривдити. Навіть більше, активно огризалися і самі створювали моменти. Знову ж таки, активну роль у цьому відігравали не лише нападники, але й захисники, які регулярно підключалися до атак, допомагаючи форвардам. Так, двічі на ударну позицію виходив Швед, але йому зовсім трішки бракувало точності. Кравець напролом рвався до воріт, зупинити його можна було лише фолами. Постійно в епіцентрі подій були Страшкевич і Кльоц. Однак, за останні півгодини гри карпатівці вже не забивали і не пропускали. Таким чином, «зелено-білі» знову зіграли внічию, але цього разу на полі вже було куди веселіше та цікавіше, аніж на спарингах перших зборів.

09.02.2015, 17:00. Манавґат, Туреччина. Хмарно. +15°С

«КАРПАТИ»: Підківка (Мисак, 46), Мірошніченко (Лобай, 60), Гітченко (Сениця, 60), Пластун (Новотрясов, 60), Костевич (Кравець, 60), Чачуа (Кльоц, 60), Даушвілі (Голодюк, 29), Кожанов (Гуцуляк, 60), Карноза (Страшкевич, 60), Ксьонз (Швед, 53), Манце (Сергійчук, 60).

Головний тренер – Ігор Йовічевіч.

«БЕЛГРАД»: Чанчаревіч, Антонов, Здьєлар, Планіч, Палошевіч, Дражіч, Лішчевіч (Цакіч, 39), Даутовіч, Аксентьєвіч, Ґаїч (Бєлаковіч, 36), Мрдаковіч.

Головний тренер – Деян Джурджевіч.

Голи: Ксьонз, 15, Голодюк, 55 – Мрдаковіч, 5, Здьєлар, 59.

Попередження: Ксьонз, 48 – Лішчевіч, 38.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: