Спаринг. "Карпати" – "Динамо" (Загреб). Анонс матчу

04 липня 20:57
Переглядів: 99
гол

Після перемоги над словацькою «Жиліною» і переїздом до Словенії, львівські «Карпати» одразу ж увімкнулися в активну роботу. Аби не збиватися з ігрового темпу, команда уже в суботу проведе черговий спаринг, причому зіграє проти надзвичайно сильного суперника – загребського «Динамо». Саме цей клуб виховав нинішнього головного тренера «зелено-білих» Ігоря Йовічевіча. 

«Вже багато років у Хорватії в «Динамо» нема конкурентів, – розповідає коуч «левів». – Клуб інвестує великі гроші на розвиток інфраструктури, виховує своїх гравців і продає їх в різні клуби Європи. Регулярно «Динамо» виступає в єврокубках. Усі ці фактори є причиною того, що загребський клуб є прибутковим. «Динамо» виховало Бобана, Шукера, Просінечкі, Модріча, Краньчара, Чорлуку, Едуард ода Сілву, Віду та безліч інших гравців». 

За словами головного тренера «Карпат», успіх «Динамо» можна пояснити системністю праці та поваги до тренувальних процесів. «Клуб ретельно слідкує за фазами розвитку гравців у будь-якому віці. Акцент робиться, насамперед, на технічні дії. Говорю про це впевнено, бо і сам пройшов через динамівську школу. Тренувальний процес «Динамо» відрізняється від інших клубів. Справа в тому, що в клубі нема спецкласів, діти ходять до звичайних шкіл, але хтось ходить туди зранку, а хтось увечері. Наприклад, команда має 20 гравців. Зранку на тренування приходить 8 виконавців, ввечері – 12. За рахунок невеликої кількості гравців, збільшується кількість повторів ігрових елементів, а також частота контакту з м’ячем. Усе це покращує працездатність виконавців. Звичайно, самі тренери хотіли б частіше бачити усіх гравців разом для відпрацювання командної тактики. Але клуб регулярно їздить на різноманітні турніри, де й проявляється індивідуальна і тактична робота». 

«Зараз «Динамо» придбав нових авторитетних виконавців, готується до кваліфікації Ліги чемпіонів. Звичайно, хорватська команда знаходиться у кращій фізичній формі, адже підготовку до сезону почала раніше за нас. Сили будуть не рівні, але мене це не цікавить. За перемогу над «Динамо» очок в турнірну таблицю не нарахують. Тому ми не готуємося до цього суперника. Але я хочу побачити у цій грі те, над чим ми працюємо під час тренувань. Ми будемо старатися виграти, я хочу бачити дух переможця в кожному єдиноборстві. А ще я хотів би бачити більше креативу у фазі атаки» – розповів Ігор Йовічевіч. 

Матч проти загребського «Динамо» розпочнеться о 19:00 за київським часом. Слідкуйте за подіями гри на офіційному сайті клубу. 

ОРІЄНТОВНИЙ СКЛАД «КАРПАТ» (версія Інформаційного центру):

Ільющенков – Габовда, Новотрясов, Балажіц, Мірошніченко – Ксьонз, Голодюк, Мартинюк, Кополовець – Сергійчук, Бохашвілі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: