Спаринг. "Карпати" – "Хорізонт" (Турново) – 2:0

22 лютого 21:02
Переглядів: 139
Карпати

Як і в спарингу 19-річних карпатівців, основна команда «зелено-білих» вийшли на свій останній контрольний матч проти македонського «Хорізонта» із чорними пов’язками. Сама гра також розпочалася із хвилини мовчання – футболісти обох команд вшанували пам'ять героїв, які трагічно загинули на київському Майдані...

Усе ж «Карпати» мали провести свій заключний матч на зборах і вони це зробили. Як і в попередніх матчах «зелено-білі» виглядали впевнено та злагоджено, швидко заволоділи ініціативою і почали регулярно турбувати ворота македонців. Найближчим до того аби відкрити рахунок в матчі був Гладкий – двічі його виводили на непогані позиції, але кіпер «Хорізонта» надійно прикривав свої володіння.

Щонайменше, двічі, у першому таймі арбітр мав вказувати на точку – спершу захисник відверто зупинив м’яча рукою, після прострілу Гладкого, а згодом Младена Бартуловіча відверто збили з ніг. Однак рефері чомусь вирішив не зупиняти гру.

Все ж «левам» таки вдалося втілити в результат свою перевагу. Спершу Пластун головою пробив у перекладину, після подачі кутового, а згодом, наприкінці тайму, після масованої атаки, на ударній позиції опинився Амбросій Чачуа, який в цьому матчі діяв на позиції атакувального хавбека. Молодий півзахисник спробував пробити, але після рикошету круглий потрапив до Страшкевича і цього разу удар виявився влучний – 1:0.

З таким рахунком почався другий тайм, але вже через кілька хвилин змінився – «Карпати» заробили право на штрафний і Бартуловіч здорово приклався до м’яча метрів з 30-и. Круглий полетів під саму поперечку, а воротар «Хорізонта» до такого розвитку подій був не готовим – 2:0.

«Карпати» могли забивати ще – після прострілу Пучковського Гладкий поцілив у штангу, а згодом вже сам Тарас мав вирішувати усі питання. Мартинюк підключився до атаки і зряче навісив на вінгера, який залишився без опіки. Тарас міг і зупинити м’яча, але вирішив пробивати одразу – вище воріт.

Свій момент мав і «Хорізонт». Балажіц невиправдано пішов в обіграш, залишивши за собою лише Ільющенкова. Після обрізки форвард македонців виривався до воріт, але словенця підстрахував Ігор Пластун, який кинувся під удар і ліквідував небезпеку. Тож поєдинок між «левами» та лідером македонського чемпіонату завершився перемогою львів’ян 2:0. У неділю зранку «Карпати» повернуться до України і готуватимуться до першого офіційного матчу в 2014 році проти маріупольського «Іллічівця».

2.02.2013, 17:30. Кунду, Анталья, Туреччина. Хмарно. +18°С

«КАРПАТИ»: Ільющенков, Пашаєв (Мірошніченко, 80), Пластун, Балажіц, Костевич (Мартинюк, 57), Даушвілі, Голодюк, Страшкевич, Бартуловіч, Чачуа, Гладкий.