Спаринг. "Карпати" – "Кизил-Жар" (Казахстан) – 5:0

Карпати вимпел

«КАРПАТИ»: Підківка (Сілецький, 46), Кравець, Лобай, Новотрясов, Маркович, Даушвілі, Завійський, Кльоц (Страшкевич, 46), Худоб’як (Гладкий, 46), Гуцуляк, Кожанов (Полюганич, 46).

Головний тренер – Олег Лужний.

Голи: Кожанов, 14, Гуцуляк, 27, Завійський, 32, 45 – автогол суперника, 81.

Незвично рано розпочався спаринг проти казахського «Кизил-жару», однак на діях «Карпат» це ніяк не позначилося. Велика кількість молодих талантів, розбавлена кількома досвідченими виконавцями – і от на полі вистачало швидкостей та думок. Львів’яни вийшли на матч у такому складі: Підківка – Кравець, Лобай, Новотрясов, Маркович – Даушвілі, Завійський, Кльоц – Худоб’як, Гуцуляк, Кожанов.

Гра одразу ж розпочалася карпатівськими атаками, які, власне, не закінчувалися акурат до перерви. Виділялися абсолютно всі гравці групи нападу, у той же час, опорники та захисники тримали під контролем середину поля. Найважче казаха було втримати Василя Кравця, який продавлював суперників на швидкості, а також Дмитра Кльоца, який регулярно вигулькував у потрібному місці і в потрібний час. Не менш активними були фланги атаки, де грали Худоб’як і Кожанов. Денис кілька разів навішував і прострілював, а згодом таки забив. Кльоц запустив Кравця флангом, Василь сильно прострілив на Кожанова, який в один дотик розстріляв ворота – 1:0. Не обійшлося без рикошету, але суті справи це не змінює.

Невдовзі Кожанов вже асистував партнерам. Пройшовши флангом, він прибрав захисника і прострілив на Завійського. Тарас пробив, але з його ударом кіпер впорався. Першим на добиванні був Гуцуляк – 2:0! Не пройшло й кількох хвилин, як «Карпати» забили втретє. Завійського вивели сам на сам, але з першої спроби Тарас не пробив у близькому бою воротаря. Довелося стрибати і виривати м’яча з ніг оборонця. Все було в рамках правил, тому – 3:0 плюс оплески від тренерів та партнерів за проявлений характер.

А вже за мить до перерви Завійський оформив дубль. Худоб’як почав атаку, віддав м’яча Гуцуляку, а той миттєво побачив хавбека, який вривався з глибини. Точний удар сходу приніс Тарасу другий гол, а команді комфортну впевненість – 4:0!

У перерві відбулося чотири заміни. Замість Підківки, Худоб’яка, Кожанова і Кльоца на поле вийшли Сілецький, Гладкий, Полюганич і Страшкевич. У той же час, замін вистачало і в казахів – на поле вийшло кілька досвідчених гравців, які одразу ж дуже грубо зіграли проти Гуцуляка. За партнера вступився Кравець, який кількома «корпусами» охолодив запал казахів.

Гра трохи вирівнялася, але все одно у «Карпат» моментів було куди більше. Сілецький лише раз повноцінно вступив у гру, відбивши м’яча ногами після небезпечного удару. Карпатівські форварди мали не менш якісні нагоди. Зокрема, Страшкевич і Гладкий розіграли хорошу атаку, в результаті чого вивели Полюганича на удар. Але він у Дмитра не вдався – повз ворота! І все ж п’ятий гол «Карпати» забили. Щоправда, не без допомоги суперників. На фланзі Гуцуляк віддав м’яча п’ятою на Кравця, який виконав черговий силовий простріл до штрафного. Захисник зіграв необачно і зрізав круглого у власні ворота – 5:0!