Спаринг. "Карпати" – "Рад" (Белград, Сербія). Анонс

10 лютого 13:46
Переглядів: 185
Карпати

Після феєричних перших зборів та кількох вихідних, карпатівці знову вирушили до Туреччини. Цього разу «зелено-білі» поселилися в готелі Royal Holiday, неподалік Антальї. У таборі команди відбулися невеликі зміни.

Окрім повернення Лєаніда Ковєля, після перемоги на Кубку Спідружності до «Карпат» приєдналися захисник Денис Мірошніченко та атакувальний хавбек Тарас Пучковський. Умовно кажучи, його замінили на Тараса Завійського, який приєднався до молодіжної команди. До слова, підопічні Андрія Купцова поселилися неподалік, усього за 2 кілометри від першої команди.

Карпатівську команду в готелі зустрічав Олександр Севідов, який не повертався до Львова після перших зборів, а залишився в Туреччині та відвідував спаринги, зокрема й молодіжки. Уже в понеділок зранку на «левів» чекатиме перше тренування, після чого команда готуватиметься до стартового спарингу на зборах. Суперником львів’ян буде сербський ФК «Рад», що у внутрішньому чемпіонаті має серйозні труднощі та знаходиться на останньому місці, хоча відрив від рятівного місця незначний – усього 4 очки.

Та навіть попри це, а також пам’ятаючи усі шість перемог «Карпат» на перших зборах, не варто задирати носа і недооцінювати суперника. До слова, серби також успішно виступають під час спарингів – вони перемогли молодіжну команду московського «Спартака», казахську «Астану» та туркменський «Балкан». Зважаючи на це, можна чекати на цікаву гру, що розпочнеться о 17:30. За подіями цього спарингу слідкуйте на офіційному сайті клубу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: