Спаринг. "Карпати" розгромили "Арсенал" 6:1

30 січня 17:58
Переглядів: 205
Карпати

Спаринг проти тульського «Арсенала» став для «Карпат» третім на зборах в Белеку. І як згодом виявилося, став третім переможним. Цього разу карпатівці пропустили гол, але у відповідь закидали суперниками голами у відповідь. Десь відчувалося, що попри міцність суперника та його бажання підвищитися у класі, індивідуальні та командні показники «Карпат» були вищими, аніж в «Арсенала». Щодо розгромного рахунку, то ситуація наступна: «леви» реалізували майже все, що створили. Їхні суперники, натомість, за винятком кількох напівмоментів, нічим серйозним «Карпатам» не загрожували.

Як і в попередніх матчах Олександр Севідов на кожен тайм виставив два різні склади. Поки карпатівці притиралися до поля і суперника, «Арсенал» зумів забити. Павло Пашаєв неакуратно повівся у власному штрафному, зачепивши ногу суперника, у результаті чого кращий бомбардир ФНЛ Кутьїн переграв Підківку з пенальті.

Щойно карпатівці розвели м’яча з центру поля, як Зеньов на швидкості пролетів повз кількох захисників, змістився в центр і віддав дуже якісну передачу урозріз на Олександра Гладкого, який уник офсайду і опинився перед Олександром Філімоновим. В момент удару здалося, що легендарний воротар парирував м’яча, однак круглий таки перетнув лінію воріт і рахунок зрівнявся. Цей гол завів «левів», які своїми проходами почали регулярно створювати біля воріт «Арсенала» щось цікаве та гостре. Прекрасний момент був у Дмитра Льопи, який отримав дуже хорошу передачу від Сергія Зеньова – можна було бити сходу, але хавбек спершу приборкав круглого, але пробити не вдалося – завадив захисник. Таким чином ідеальний момент було втрачено. Але Льопа реабілітувався вже невдовзі. Карпатівці заробили дуже небезпечний штрафний і сам Дмитро ефектно його реалізував, перекинувши стінку – Філімонов наче прикипів до трави. А на перерву «леви» пішли за рахунку 1:3. Володимир Костевич подав кутовий, після якого Зеньов у красивому стрибку вперіщив м’яча головою в саму дев’ятку.

У другому таймі «леви» вирішили не відсиджуватися в обороні, а продовжувати те, що почали партнери до перерви. Роль першої скрипки на себе взяв Євген Бохашвілі, який діяв на позиції під нападником. Разом з Денисом Васіним та Младеном Бартуловічем, форвард регулярно створював загрозливі ситуації біля воріт «Арсенала». В одній зі своїх спроб він пролетів по зоні лівого інсайда і вже й сам міг забивати, але побачив Тараса Завійського, який мчав паралельним курсом. Бохашвілі не пошкодував м’яча юному нападнику, а тому нічого не залишалося, як переправити його у ворота.

Невдовзі свою майстерність показав Младен Бартуловіч. В оточенні трьох суперників він проштовхнув м’яча на Бохашвілі і цього разу Євген усе зробив сам. Він вийшов під гострим кутом на ворота і пробив низом – кіпер вже нічим не міг зарадити. А підсумував роботу своїх партнерів Денис Васін. Він відгукнувся на довгу передачу, відірвався від опіки захисника, обіграв воротаря, який кинувся йому на перехоплення, наблизився до воріт і пробив повз іншого оборонця, який кинувся рятувати ситуацію. Таким чином рахунок став 1:6 на користь «Карпат» – результат, який на зборах особливого значення не має, але все ж приємний. На нього напрацював кожен гравець, який в цей день був на полі.

До слова, закінчували цей матч «зелено-білі» в меншості – через друге попередження поле залишив Вадим Страшкевич, а про заміну, очевидно, не вдалося домовитися з суддями. У будь-якому випадку, «Карпати» перемогли утретє поспіль і тепер на них чекає «Рух» з Хожува. Цей поєдинок відбудеться 1 лютого.

30.01.2013, 15:00. Белек, Туреччина. Сонячно. +15°С

«КАРПАТИ» 1-й тайм: Підківка, Костевич, Пластун, Новотрясов, Пашаєв, Голодюк, Чачуа, Федорчук, Льопа, Зеньов, Гладкий.

«КАРПАТИ» 2-й тайм: Ільющенков, Маркович, Балажіц, Гітченко, Мартинюк, Даушвілі, Страшкевич, Завійський, Бартуловіч, Васін, Бохашвілі.

Головний тренер – Олександр Севідов.

«АРСЕНАЛ» 1-й тайм: Філімонов, Єршов, Калєшін, Лозенков, Сухарьов, Кашчелан, Макаренко, Ігнатьєв, Лєпский, Базанов, Кутьїн.

«АРСЕНАЛ» 2-й тайм: Клікін, Васільєв, Калешін, Сухарьов, Шилов, Лєпский (Орлов, 75), Лях, Кузнєцов, Рижков, Тімохін, Маслов.

Головний тренер – Дмитро Аленічев.

Голи: Гладкий, 18, Льопа, 40, Зеньов, 45, Завійський, 56, Бохашвілі, 61, Васін, 86 – Кутьїн, 17 (пен.).

Попередження: Страшкевич, 60, Бартуловіч, 90.

Вилучення: Страшкевич, 85 (друге попередження).