Спаринг. "Карпати" – "Рух" (Хожув) – 2:0

01 лютого 20:28
Переглядів: 107
Карпати

«Карпати» та «Рух» на товариському рівні зустрічалися вже втретє, але вперше це відбулося в Туреччині. До цього двічі «зелено-білі» грали з «синіми» у Польщі і двічі перемагали 3:0 та 3:1. Ясна річ, гравці «Руху» з Хожува прагнули взяти реванш за ці поразки, тож на спаринг налаштувалися відповідно. Взагалі, польська команда виглядала досить непогано, організовано та агресивно, не даремно ж вона знаходиться серед лідерів польської Екстракляси. Але «Карпати» були сильнішими, насамперед, в командних діях.

Вже з перших хвилин було помітно, що «Рух» – найсильніша команда, з якою карпатівцям доводилося грати на цих зборах. Відповідно, не все задумане вдавалося втілити в життя. Але за рахунок міцної оборони «левам» вдавалося відбивати усі спроби суперника, після чого й самі переходили до активних дій.

У першому таймі не було багато гольових епізодів, зате вистачало боротьби та грубощів. Неодноразово гравці «Руха» занадто грубо грали проти карпатівців, найбільше діставалося Льопі, але від польського арбітра рідко коли можна було почути свистки. На це «леви» відповіли голом, забитим за рахунок колективних дій. У центрі поля Голодюк у підкаті відібрав м’яча в суперника та віддав його Гладкому. Форвард, який вийшов на поле з капітанською пов’язкою, помітив ривок Бартуловіча і викотив м’яча йому на хід. Хорвату не вдалося ідеально прострілити чи навісити, тим паче, круглого перехопив оборонець «Руха», але замість вибити його в поле, запустив свічку. Воротар поляків кинувся рятувати свого партнера, але дуже вдало йому підставив корпус Вадим Страшкевич, після чого м’яч потрапив до Льопи, а він вже примудрився проштовхнути його поміж кількох захисників у ворота. На цьому й скінчився перший тайм, тож стартова одинадцятка завдання-мінімум виконала.

По перерві, вже звично, на поле вийшли нові гравці з новою схемою. Олександр Севідов виставив радикально-атакувальний склад, з чотирма номінальними нападниками, два з яких розташувалися на флангах, а ще два по центру. Як і в попередніх матчах активністю відзначався Євген Бохашвілі, який показав себе вже на самому початку після того, як несподівано, буквально з місця, наніс дуже якісний удар у верхній кут воріт, але й воротар «Руха» ґав не ловив. Після цього Бохашвілі ще кілька разів цілив у той самий кут, а компанію йому склав Тарас Завійський. Однак забити молодим хлопцям не вдалося, хоча двічі можна було почути дзвін перекладини.

Урешті-решт, «Карпати» свого суперника дотиснули. Чачуа зі своєї половини віддав хорошу передачу на хід Денису Васіну, який пролетів з м’ячем метрів 50, після чого сильно прострілив уздовж воріт. Замкнути передачу вдалося Сергію Зеньову, який дуже вчасно помінявся місцями з Тарасом Завійським і перейшов на правий фланг атаки. Після цього стало зрозуміло, що поляки вкотре програють «Карпатам». Так зрештою й трапилося, правда, «Рух» наприкінці гри мав кілька непоганих нагод навіть для того, щоб зрівняти рахунок, однак нападникам бракувало точності. Тож «зелено-білі» перемогли у четвертому поєдинку поспіль, а Дмитро Льопа та Сергій Зеньов вийшли на перше місце у переліку неофіційних бомбардирів.01.02.2013, 17:30. Белек, Туреччина. Хмарно. +15°С

«КАРПАТИ» 1-й тайм: Ільющенков, Мартинюк, Гітченко, Балажіц, Пашаєв, Федорчук, Голодюк, Страшкевич, Бартуловіч, Льопа, Гладкий.

«КАРПАТИ» 2-й тайм: Мисак, Костевич, Пластун, Новотрясов, Маркович, Чачуа, Даушвілі, Завійський, Васін, Бохашвілі, Зеньов.

Головний тренер – Олександр Севідов.

«РУХ»: Камінскі, Ґєрага, Мровєц (Хелік, 46), Садлок (Шиндро, 46), Ґіґоляєв (Кончовскі, 86), Бабаяж (Урбанчік, 46), Ліпскі (Старшинскі, 64), Влодика, Мулярчик (Янковсікі, 64), Смектала, Квятковскі (Кушвік, 64).