Спаринг. "Карпати" – "Спліт". Анонс

27 січня 09:08
Переглядів: 1521
карпати

Коли нема про що говорити, то говорять про погоду. Однак, зараз в Туреччині, точніше на узбережжі Середземного моря погода є темою номер один. Вже кілька днів майже без перерви ллє дощ, а під вечір усе небо раз по раз спалахує від блискавиць. Тутешні річки вийшли з берегів, а вода ледь не повністю затопила навколишні поля. З іншого боку в Туреччині таким дощам радіють. Останнім часом тут була посуха, що навіть вплинуло на запаси прісної води. Кажуть, в майже 20-мільйонному Стамбулі води залишилося на сто днів...

Як би там не було, але така погода суттєво впливає на підготовку футбольних клубів, що проводять тут свої збори. Не виняток і львівські «Карпати», які не можуть рухатися в обраному напрямку через негоду. Спершу довелося відмінити спаринг проти ФК «Насаф», а потім не вдалося провести й інший товариський матч, що був запланований на ранок неділі. Щоправда, підопічним Олександра Севідова таки вдалося провести зранку повноцінне тренування – на «домашньому» полі відмінний дренаж, тож слідів суботнього шторму помічено не було. 

І якщо не трапиться чергових природних катаклізмів, то матч проти РНК «Спліт» таки відбудеться. Власне, під природними катаклізмами мається на увазі блискавки, адже дощ, навіть злива, не є причиною переносу гри. Найочевидніше, до вечора понеділка дощ не припиниться (зате гроз не обіцяють), тож карпатівцям слід подбати про відповідне взуття. 

Про суперника – РНК «Спліт» (РНК – робочий футбольний клуб) Інформаційному центру розповів Младен Бартуловіч. Можна також додати, що клуб нещодавно відсвяткував сторічний ювілей, попри це, єдиним досягненням є бронзові медалі чемпіонату Хорватії, здобуті у першому ж для себе сезоні (2010/11) в елітному дивізіоні. Як і говорив Младен, у «Спліті» виступає чимало досвідчених виконавців, які пограли на різному рівні в Європі і повернулися додому, очевидно, закінчувати кар’єру. Попри це не бракує і молодих виконавців, які прагнуть про себе заявити аби змінити Хорватію на іншу країну. 

Тож поєдинок між «Карпатами» та РНК «Спліт» відбудеться у понеділок, 27 січня. Початок гри – 17:30.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: