Спаринг. "Карпати" – "Тренчін" (Словаччина) – 2:2

12 лютого 20:16
Переглядів: 206
Карпати

Однин з найцікавіших спарингів на турецьких зборах «Карпати» провели проти словацького «Тренчіна». Маловідома в Україні команда йде другою у своєму чемпіонаті, має у складі непоганих легіонерів та й взагалі, вміє грати в красивий футбол.

Вже у дебюті матчу «Карпати» серйозно притисли словаків до їхніх воріт, що втілилося в результат. Уже на п’ятій хвилині «леви» заробили право на дуже небезпечний штрафний, на самій лінії штрафного майданчика. Оригінально вибудувана стінка допомогла Младену Бартуловічу, який красиво поцілив у верхній кут воріт. Поки словаки приходили до тями, карпатівці могли забити ще кілька голів: двічі в центрі уваги був Тарас Пучковський. Спершу він у силовій манері продерся до воріт, але кіпер «Тренчіна» Шемрінец залишив свою територію, вибіг назустріч і буквально зарубав нашого форварда. Російська бригада арбітрів цей епізод проігнорувала, чим розсердила тренерів, які вже втомилися від неякісного суддівства на зборах. Але буквально за мить, коли Пучковський повернувся на поле, йому вже ніхто не заважав. Він сам обікрав захисника і вийшов на кіпера. Позиція була просто ідеальною, але молодий нападник перехвилювався і пробив дуже невдало.

Словаки відповіли дальнім ударом у дев’ятку, але Роман Мисак правильно склався і загрозу ліквідував. Проте вже невдовзі йому довелося двічі капітулювати, виймаючи м’яча з сітки. Трапилося це протягом однієї хвилини. Спершу Мішак, а потім ван Кесл скористалися статичністю оборони і двома точними ударами низом перевернули усе з ніг на голову. Рахунок став 2:1 на користь словаків, тож вже «Карпатам» довелося виходити зі шокового стану.

На цьому відкритий футбол закінчився – «Тренчін» почав грати на утримання рахунку, карпатівці ж не могли пройти насичену оборону. Лише під кінець тайму «зелено-білі» трішки розхитали суперника, проте свого не домоглися. Більше того, залишилися в меншості. Буквально протягом кількох секунд ушкодження отримав Валерій Федорчук, а за мить вилучили Ґреґора Балажіца, який притримав суперника, що рвався до воріт. Однак на другий тайм команди вийшли у повних складах, спрацювало правило «вилученого змінюють».

По перерві активним знову був Денис Васін – практично усі атаки йшли через лівий фланг. Старався і Ковєль, але у його діях відчувався брак порозуміння з новими партнерами. «Тренчін» продовжував тримати оборону і майже не атакував. Усе ж «Карпати» змогли знайти шпарину в захисті і вдало нею скористатися. Страшкевич обіграв одного суперника і змусив другого збити себе на самій лінії штрафного – пенальті. Денис Васін впевнено взяв м’яча до рук і спокійно реалізував вирок арбітра – 2:2.

Могли «Карпати» і перемогти, шанс був у Ковєля, але на його удар вже в незахищені ворота зреагував захисник, який зміг винести м’яча в поле. Тож на других зборах карпатівці наразі грають внічию.

12.02.2013, 17:30. Анталья, Туреччина. Ясно. +18°С

Арбітр – Ніколай Волошин (Смоленськ, Росія).

«КАРПАТИ» 1-й тайм: Мисак, Мартинюк, Гітченко, Балажіц, Пашаєв, голодюк, Федорчук (Даушвілі, 45+1), Бартуловіч, Пучковський, Льопа, Гладкий.

«КАРПАТИ» 2-й тайм: Підківка, Костевич, Пластун, Новотрясов, Мірошніченко, Чачуа, Даушвілі, Пучковський (Мартинюк, 73), Васін, Страшкевич, Ковєль.