Спаринг: "Карпати" U-19 – "Бодоглінд" U-20 – 1:1

28 лютого 14:55
Переглядів: 85
Карпати

Юніорська команда «Карпат» в рамках навчально-тренувального збору в Туреччині зіграла четвертий товариський поєдинок. Суперниками 19-річних «левів» була молодіжна команда з Норвегії «Бодоглінд» U-20.

Гру зі скандинавами карпатівці розпочали у такому складі: Сілецький, Лобай, Грось, Вербний, Синиця, Намуйлик, Кльоц, Богач, Швед, Грисьо, Гладкий. По ходу зустрічі на заміну виходили воротарі Данилів і Присяжнюк (кожен з трьох кіперів стояв у рамці по 30 хвилин), а також польові гравці Сас, Гірний, Олійник, Штаненко, Полюганич, Захарків, Стефанишин.

Що ж до втрат, то через травми не змогли зіграти Федина і Диня, які вибули до закінчення зборів, а Макогон не вийшов сьогодні на поле через підвищену температуру.

Загалом поєдинок пройшов за переваги «Карпат». «Зелено-білі» помітно більшу частину ігрового часу контролювали м’яч, постійно створюючи тиск на ворота норвежців. Доволі багато своїх атак наші хлопці доводили до логічного завершення – ударів по воротах суперників. Але забити вдалося лише один м’яч. На 44-й хвилині Швед забив, як то кажуть, гол у роздягальню: на правому фланзі карпатівець обіграв захисника, змістився в середину і невідпорно пробив з лівої у дальній кут – 1:0.

Окрім гола, «Карпати» мали ще цілу низку хороших моментів. Зокрема, той же Швед міг ще двічі відзначитися, а Гладкий, перекидаючи круглого через кіпера «Бодоглінда», не влучив у рамку. Класний постріл Стефанишина прийняв на себе каркас воріт, а Захарків не реалізував вихід сам на сам з воротарем.

Що ж до гри скандинавів, то вони головну ставку в передній лінії зробили на стандарти. Лише після них поблизу наших воріт виникала напруга. Зрештою саме після одного зі стандартів «Бодоглінд» і забив. Черговий кутовий норгів закінчився влучним ударом головою по воротах їхнього гравця – 1:1. Сталося це на 71-й хвилині. Тож фінальний свисток зафіксував нічию, яка не зовсім відповідає тому, що відбувалося упродовж 90 хвилин на полі.

Додамо, що на 19-річних «левів» у Туреччині чекає заключний товариський поєдинок у програмі зборів: у суботу, в перший календарний день весни, вони зіграють проти ще одного норвезького клубу «Брюне», а в неділю зранку підопічні Ігоря Йовічевіча повертаються додому.