Спаринг: "Карпати" U-19 – "Брюне" U-20 – 3:0

03 березня 12:28
Переглядів: 184
Карпати

Юніорська команда «Карпат» у п’ятому, заключному товариському матчі в рамках навчально-тренувального збору в Туреччині, забивши три «сухих» м’ячі, обіграла молодіжну команду з Норвегії «Брюне» U-20.

Заключний контрольний спаринг тренувального збору карпатівцірозпочали у такому складі: Сілецький, Лобай, Грось, Вербний, Синиця, Намуйлик, Кльоц, Богач, Швед, Грисьо, Гладкий. По ходузустрічі на заміну вийшли воротар Присяжнюк, а також польовігравці Федина, Сас, Гірний, Олійник, Штаненко, Полюганич, Захарків, Стефанишин і Макогон. Не виходили на поле воротарДанилів та травмований нападник Диня.

Поєдинок загалом пройшов за помітної переваги «Карпат». Наша команда переважала скандинавів у всіх компонентах футболу і перемога «зелено-білих» ні на мить не викликала сумнівів. Питання щодо підсумку полягало лише в одному – з яким рахунком виграють підопічні Ігоря Йовічевіча.

Як у першому таймі, так і після перерви, карпатівці контролювали хід подій на полі. Більшість своїх атак наша команда доводила до логічного завершення – до ударів по воротах суперника. Гольових моментів «зелено-білі» створили більш, ніж достатньо. Матеріалізувати в голи вдалося далеко не всі – в одних епізодах, бракувало майстерності у завершальній стадії атак; в інших на останньому рубежі чудово діяв голкіпер «Брюне»; а в деяких карпатівцям елементарно бракувало везіння.

Та все ж тричі норвежцям довелося таки поновлювати гру розіграшем м’яча з центра поля. Одного разу це трапилося в першій половині зустрічі, ще двічі – по перерві. Автором перших двох голів став центральний захисник Остап Грось, який двічі вдало прийшов на допомогу своїм партнерам по передній лінії при розіграші стандартів. А останню крапку у грі поставив нападник Дмитро Полюганич. Перехопивши м’яча, карпатівці миттєво перейшли в контратаку, в фіналі якої партнери віддали круглого Дмитрові і той, обігравши захисника «Брюне», опинився сам на сам з кіпером скандинавів. Скерувати м’яча в сітку було для форварда справою техніки. Тож фінальний свисток зафіксував перемогу «Карпат» з великим рахунком 3:0.