Спаринг: "Карпати" U-19 – "Гірник" Соснівка – 0:0

07 серпня 10:02
Переглядів: 156
Карпати

У рамках заключного етапу підготовки до третьої за ліком юніорської першості України «Карпати» U-19 зіграли контрольний спаринг проти «Гірника» з Соснівки, лідера Прем’єр-ліги Львівщини. Гра на полі стадіону «Прогрес» у Львові закінчилася безгольовою нічиєю – 0:0.

«Карпати» U-19 – «Гірник» (Соснівка) – 0:0

6 липня. Початок – 18:00. Львів. Стадіон «Прогрес».
Сонячно. +27°С. 75 глядачів

Арбітр – Степан Лапко (Львів).

«КАРПАТИ» U-19: Стецьків (Присяжнюк, 63), Кравець (Диня, 61), Виздрик (Олійник, 37), Сениця (Гірний, 71), Вербний (Скотаренко, 71), Лебедь, Швед (Федина, 71), Гладкий, Полюганич, Гуцуляк (Бусько, 68), Карпенко.

Тренер – Андрій Тлумак.

«ГІРНИК»: Коваленко (Щур, 57), Чоба (Кузьмич, 57), Підкіпняк, Портянко (Лящук, 64), Кондюх (Семеряк, 46), Мучак (Наумко, 57), Біловус (Найдишак, 57), Буй, Мацюра, Дева (Райша, 46), Богданов.

Тренер – Василь Гавалко.

Вилучення (з правом заміни): Виздрик (37) – Портянко (64).

Поєдинок проти лідера обласного чемпіонату став для 19-річних карпатівців останньою репетицією перед стартом у груповому етапі юніорської першості України. Одразу зазначимо, що незважаючи на товариський статус поєдинку, гра видалася бойовою і практично нічим не різнилася від офіційного матчу. Як і очікувалося, «Гірник» виявився добротною командою з хорошою, як технічною, так і тактичною виучкою. Добре команда із Соснівки готова і функціонально – незважаючи на літню спеку, гості в хорошому темпі діяли упродовж усіх 90 хвилин матчу. Але приємно відзначити, що нічим не поступались гірникам і юні карпатівці.

Загалом було цікаво подивитися, як підопічні Андрія Тлумака будуть виглядати на фоні хоча й не професійної, але дорослої команди, в якій грає чимало, як досвідчених гравців, так і кілька ровесників наших хлопців. Також відзначимо, що в складі «Гірника» не на останніх ролях кілька вихованців футбольних шкіл ФК «Карпати».

Аналізуючи гру, треба сказати, що з перших хвилин кожна з команд намагалася захопити ініціативу, аби нав’язати супернику свою гру. Однак, ні господарям, ні гостям так і не вдалося домінувати впродовж тривалого часового відрізку гри. В першому таймі боротьба головним чином точилася між двома карними майданчиками, хоча й була досить жорсткою, а в окремих епізодах футболісти дозволяли собі переходити межі, дозволені правилами гри в футбол. Перший по-справжньому гольовий момент створили гості: на 34-ій хвилині Буй після передачі з правого флангу пробивав у дотик з району 11-и метрової позначки – Стецьків навряд чи зумів би відбити постріл, але атакувальний хавбек «Гірника» пробив над поперечкою. «Карпати» не менш гострим моментом відповіли за дві хвилини: Швед скинув м’яч під удар Полюганичу і вінгер «зелено-білих», перебуваючи трохи лівіше середини, в дотик пробив з 20-и метрів – і знову шкіряна куля пройшла вище каркасу воріт.

Буквально за хвилину, другу жовту карточку отримав центральний захисник «Карпат» Виздрик. Втім, у меншості команда Андрія Тлумака не залишилася. Згідно обопільної домовленості, гравці вилучались з поля з правом заміни. Підтвердженням того, що гра проходила частенько в надмірно жорсткій боротьбі, окрім, вилучення Виздрика стало й аналогічне покарання гравця «Гірника» Портянко, перед яким на 64-ій хвилині арбітр матчу Степан Лапко показав другу жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону.

Слід сказати, що в другому таймі хід гри майже нічим не відрізнявся від першої 45-и хвилинки. Обидві команди створили низку не поганих моментів, але стовідсотковим жоден з них не був. Що ж до ситуації, коли м’яч на 47-ій хвилині влучив у ліву стійку воріт «Карпат», то Мучак наносив удар з-за меж штрафного майданчика. В підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував безгольову нічию, яка на погляд тренерів обох команд стала справедливим підсумком зустрічі.