Спаринг. "Карпати" U-19 – "МВВ Маастріхт" – 0:3

19 лютого 16:35
Переглядів: 149
Веремієнко

У четвертому товариському матчі юніори «зелено-білих» поступаються резервному складу нідерландського «МВВ Маастріхта».

Ерсте Дівізі – саме так величають у Голландії Перший дивізіон тутешнього чемпіонату. Якщо провести паралель з українською футбольною ієрархією, то Ерсте Дівізі можна прирівняти до Другої ліги. Окрім назви, однією з найбільших відмінностей від України є кількість команд, які виступають у ненайпрестижнішому змаганні Нідерландів. В Ерсте Дівізі їх двадцять, а «МВВ Маастріхт» наразі посідає тринадцяту позицію у турнірній таблиці, а від лідера чемпіонату їх відділяє сімнадцять очок.

Напередодні, 16 лютого, «МВВ Маастріхт» зіграв офіційний поєдинок проти НЕКа, який міцно тримається у трійці призерів в Ерсте Дівізі. Домашній поєдинок в Маастріхті закінчився переконливою перемогою для господарів 4:1. Футболісти, хто не брав участі в п’ятничному поєдинку, наступного дня запланували товариську зустріч із юніорами «зелено-білих».

Юнаки «Карпат» не зважали на старший вік суперника та, чітко дотримуючись вказівок тренера, грали у свій футбол. Любо було дивитись на швидкі контратаки та постійний пресинг карпатівських юніорів. Та м’яч вперто не хотів летіти у ворота голландців, а сильні удари Ременюка та Притули так і не змогли пробити «зачаровану» оборону суперника.

«Зелено-білі» провели ряд замін у другому таймі, від чого ситуація на полі помітно змінилась. Юніори відчайдушно намагались стримувати прориви свіжих маастріхців, але побачити атаки, якими насолоджувались тренери «Карпат» у першій 45-хвилинці, не вийшло. Непорозуміння у штрафному майданчику, зокрема, після подачі зі стандартів, зафіксували кінцевий рахунок 0:3.

Нагадаємо, 21 лютого підопічні Андрія Тлумака проведуть завершальний спаринг проти нідерландського «Венло», після якого «зелено-біла» делегація вирушить до Львова.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: