Спаринг: "Карпати" U-19 – "Погонь" U-19 – 6:0

27 липня 12:33
Переглядів: 107
карпати

У п’ятницю, «Карпати» U-19 повернулися додому з Польщі, де на тренувальній базі Goslaw Sport Center, що знаходиться в місті Водзіслав-Шльонський, провели двотижневий передсезонний збір. А вже сьогодні підопічні Андрія Тлумака і Андрія Сапуги на полі львівського стадіону «Прогрес» зіграли останній контрольний спаринг перед першим матчем 4-го за ліком юніорського Чемпіонату України сезону-2015/2016. Суперником «зелено-білих» були їхні однолітки з львівської «Погоні», кістяк якої, між іншим, складають минулорічні випускники футбольних шкіл нашого клубу.

Звітний поєдинок «Карпати» U-19 розпочали у такому складі: Данилів, Олійник, Погорілий, Бусько, Калинчук, Якимів, Толочко, Войтович, Саутін, Микитин, Карпенко. У перерві Олійника, який отримав невеличке ушкодження, замінив Марушко. А на 60-й хвилині тренерський штаб нашої команди провів ще десять замін, тож останніпівгодини матчу «леви» грали у такому складі: Яцків, Скотаренко, Марушко, Гаврюшко, Лебеденко, Лебедь, Шарабура, гравець на перегляді, Савошко, Завінський, Валенко.

Поєдинок розпочався під акомпанемент дощу, який тривав більшу частину ігрового часу. Одразу зазначимо, юні «леви» своєю грою довели, що дощ – це карпатівська погода. Усі 90 хвилин «зелено-білі» диктували супернику свої умови і це в підсумку принесло їм перемогу з розгромним рахунком 6:0. Цікаво, що більшість голів карпатівці забили зі стандартів. Зокрема, в першому таймі правий крайній захисник Калинчук саме після подачі з кутового головою скерував круглого до сітки «Погоні» – так було відкрито лік забитим голам у матчі. Подвоїв рахунок Саутін, який був першим на добиванні: 2:0 – такий підсумок першої половини зустрічі.

Перший гол у другому таймі, а загалом третій у зустрічі знову ж таки головою після корнера провів центральний оборонець Марушко, який в перерві замінив Олійника. Рахунок 4:0 зробив гравець на перегляді, який був першим на добиванні, коли голкіпер «Погоні» не зумів зафіксувати круглого у руках після удару зі штрафного. Далі Лебедь з кутового подав на дальню стійку, де Скотаренко головою влучно пробив по цілі – 5:0. А останню крапку у грі поставив той таки Лебедь прямим ударом зі штрафного – 6:0.

Завтра у 19-річних «левів» відбудуться відновлювальні заходи, а в середу – вихідний. В середу ж підопічні Андрія Тлумака і Андрія Сапуги розпочнуть безпосередню підготовку до першого матчу Чемпіонату України-2015/2016, який команда проведе у неділю, 2-го серпня, в Харкові проти одноліток тамтешнього «Металіста».