Спаринг: "Карпати" U-21 – ФК "Миколаїв" 2:0

24 січня 13:03
Переглядів: 435
Карпати вимпел

Як і головна команда клубу, молодіжка «Карпат» сьогодні провела перший матч у новому футбольному році. В рамках першого тренувального збору підопічні Романа Зуба та Олександра Чижевського зіграли товариський поєдинок. Спаринг-партнером «зелено-білих» був ФК «Миколаїв», який минулий рік завершив бронзовим призером чемпіонату Львівщини серед аматорських клубів обласної Прем’єр-ліги. Гра відбулася на штучному полі Академії футболу ФК «Карпати».

У грі в складі нашої команди взяли участь воротар Дмитро Присяжнюк та польові гравці Андрій Єлсуков, Андрій Маркович, Станіслав Штаненко, Павло Макогон, Максим Грисьо, Ігор Поручинський, Дмитро Полюганич, Володимир Савошко, Юрій Яструб і Юрій Захарків, а також п’ятеро гравців, які перебувають на оглядинах.

Для обох команд це був перший поєдинок після відпустки. Нагадаємо, що карпатівці підготовку до весняної частини сезону розпочали 15-го січня, а їхні суперники взагалі лише два дні тому. Зрозуміло, що це не могло не позначитися на якості гри. Окрім того, слід зазначити, що зустріч проходила на штучному газоні. Тож не дивно, що зі сторони і господарів, і гостей було чимало браку. Втім, загалом поєдинок видався бойовим і достатньо цікавим.

Упродовж всього матчу була помітною перевага «Карпат», які діяли швидше за суперника і краще контролювали м’яч. Миколаївці упродовж всіх 90 хвилин так і не створили, що називається, стовідсоткової загрози воротам Дмитра Полюганича, а з напівмоментами, яких також було не багато, наша оборона впоралася без надзусиль.

Карпатівці ж діяли в передній лінії значно гостріше і створили низку небезпечних моментів, два з яких завершилися взяття воріт гостей. Щоправда, рахунок «зелено-білі» відкрили не без допомоги суперника. Правий захисник «Миколаєва» припустився помилки, зігравши по діагоналі і Максим Грисьо, перехопивши м’яча, на швидкості вискочив один на один з голкіпером. Карпатівець не став нічого вигадувати – пройшов вперед і потужно пробив повз воротаря, не залишивши тому жодних шансів на порятунок. За мить круглий затріпотів у сітці – 1:0. Сталося це на 18-й хвилині матчу.

А за десять хвилин до фінального свистка «зелено-білі» подвоїли свою перевагу в рахунку. Дмитро Полюганич в середині поля віддав передачу на Володимира Савошка і той, продемонструвавши неабияку індивідуальну майстерність, підвів остаточний підсумок поєдинку. Атакувальний хавбек «левів» двічі поспіль обіграв захисника і трохи лівіше середини метрів з 17-и з лівої пробив у дальній кут. 2:0 – нехай і в неофіційному матчі, але перша перемога молодіжки «Карпат» у новому році відбулася.

Додамо, що свій другий контрольний спаринг підопічні Романа Зуба та Олександра Чижевського зіграють також на штучному полі клубної Академії футболу. 29-го січня молоді «леви» поміряються силами з срібним призером останнього чемпіонату області ФК «Гірник» із Соснівки. Початок – об 11:30.