Спаринг: "Карпати" U-21 – "Гірник" Соснівка – 3:2

30 січня 12:39
Переглядів: 131
Карпати U-21

Молодіжка «Карпат» сьогодні провела свій другий матч у новому футбольному році. В рамках першого тренувального збору підопічні Романа Зуба та Олександра Чижевського зіграли товариський поєдинок. Спаринг-партнером «зелено-білих» був срібний призер останнього чемпіонату області серед аматорських клубів Прем’єр-ліги Львівщини «Гірник» з Соснівки. Як і попередня гра з ФК «Миколаїв», сьогоднішня зустріч відбулася на штучному полі Академії футболу ФК «Карпати».

У грі в складі нашої команди взяли участь воротарі Іван Сілецький і Дмитро Присяжнюк, які зіграли по тайму, а також польові гравці Андрій Єлсуков, Андрій Маркович, Станіслав Штаненко, Максим Грисьо, Ігор Поручинський, Дмитро Полюганич і Юрій Захарків, а також група гравців, які перебувають на оглядинах.

Зазначимо, що через мікротравми не грали сьогодні Павло Макогон та Володимир Савошко, а Юрій Яструб перед грою застудився, тож і він участі у матчі не брав.

Упродовж обох таймів загалом поєдинок видався рівним і достатньо цікавим. Однак у першому таймі на полі було багато силової боротьби, а от до конструктивних дій справа доходила не часто, тож і моментів, аби забити гол, у суперників майже не було. Натомість у другій 45-хвилинці і господарям, і гостям вдалося створити низку небезпечних ситуацій. Як наслідок, на відміну від першого тайму, коли був забитий лише один м’яч, по перерві арбітр аж чотири рази фіксував взяття воріт однією з сторін.

Рахунок було відкрито в середині першого тайму, коли Юрій Захарків отримав м’яча в карному майданчику «гірників» і другим дотиком метрів з 14-и розстріляв ворота. У голкіпера команди гостей не було жодних шансів відбити таку «гармату». Тож на перерви суперники пішли за рахунку 1:0 на користь карпатівців.

Другий тайм почався з дещо курйозного гола у ворота «зелено-білих». Молодий голкіпер Дмитро Присяжнюк дещо задалеко вийшов з воріт і гравець «Гірника» ударом фактично з середини поля закинув круглого йому за комірець – 1:1.

На таку нахабність в позитивному значенні слова гостей господарі відповіли двома влучними ударами. Спочатку Дмитро Полюганич реалізував пенальті, призначений арбітром за грубу гру захисників «Гірника» у власному карному майданчику. А згодом той таки Полюганич з ауту вкинув круглого у район 11-метрової позначки і один з гравців, що знаходиться у нашій команді на перегляді, технічно прийняв м’яч, розвернувся і пробив повз воротаря.

3:1 у другому таймі – серйозна заявка на перемогу. Зрештою «Карати» довели гру до переможного для себе її завершення. Щоправда, підсумковий рахунок зустрічі виявився мінімальним – 3:2. Другий гол за команду із Соснівки за рахунок індивідуальної майстерності забив лівий нападник: отримав м’яча і класно поцілив у самісіньку «дев’ятку». В цьому епізоді наш воротар Димитро Присяжнюк практично не мав шансів зарадити ситуації...

Додамо, що свій третій контрольний спаринг підопічні Романа Зуба та Олександра Чижевського зіграють вже за два дні. У суботу, 31-го січня, домашній тренувальний збір наша команда завершить контрольним спарингом проти стрийської «Скали», представника Другої ліги чемпіонату України. Цей поєдинок пройде на штучному полі навчально-тренувальної бази ФК «Скала» у селі Довге. Стартовий свисток арбітра про початок зустрічі пролунає о 13:00.

Після гри проти «Скали» на молодих «левів» чекають два вихідних, а у вівторок, 3-го лютого, команда летить на тренувальний збір до Туреччини.