Спаринг. "Карпати" U-21 – "Кршко" (Словенія) – 2:1

03 липня 10:31
Переглядів: 49
карпати

Суперником молодіжки у третьому матчі на словенських зборах став вже знайомий ФК «Кршко», з яким нещодавно зустрічалася перша команда, щоправда, з серйозним підсиленням з боку дублерів. Тепер же Роман Зуб та Олександр Чижевський отримали змогу перевірити в роботі своїх хлопців, але, знову ж таки – кількох молодих гравців узяв на вечірнє тренування Ігор Йовічевіч.

У будь-якому випадку склад «Карпат» виглядав доволі бойовим і вже в дебюті матчу «леви» могли забивати. Юрій Захарків вийшов на ударну позицію, але пробив не надто сильно. Словенці намагалися атакувати, але біля воріт Сілецького у них мало що виходило – львівська оборона надійно тримала усі зони і не давала супернику шансів. Чого не скажеш про редути «Кршко», які, до слова, були доволі експериментальними, зважаючи на кількох потенційних новачків. Карпатівці ще до перерви непогано їх розхитували і знову на вістрі атаки перебував Захарків. Центральний нападник «левів» отримав класний пас від Грися, який залишив за спиною трьох оборонців, але з його ударом впритул впорався голкіпер. Ще раз Захарків міг забивати після хорошого навісу з флангу, але й тут не пощастило – м’яч зрикошетив від потилиці оборонця.

До перерви «Карпати» виглядали непогано, але після свистка на другий тайм у них краще вдавалося тримати м’яча і проводити хороші швидкісні контратаки. Замість Захарківа на поле вийшов Яструб, який одразу ж обігрався з Грисьом і точно прострілив на ногу Богача – молодому таланту залишалося лише не схибити з кількох метрів.

Тримаючи гру під контролем, карпатівці регулярно навідувалися до карної зони господарів, але з ударами, навісами та прострілами голкіпер давав собі раду. Але і він не зміг виручити команду після хорошого дальнього навісу на голову Яструбу. Креативний хавбек високо вистрибнув і випередивши воротаря вже скеровував м’яча у порожні ворота, але промахнувся буквально на кілька сантиметрів.

Щодо «Кршко» то нарешті і вони почали атакувати серйозніше і свіжими силами. Сілецький поступився місцем Даниліву і той одразу ж продемонстрував дива реакції, коли парирував сильний удар головою після кутового. Та словенці свого таки досягли – після повторного кутового арбітр вказав на точку, мотивуючи це тим, що м’яч влучив у руку комусь із гравців «Карпат» у штрафному майданчику. Тут вже Данилів нічим не міг зарадити – рахунок зрівнявся.

Однак «зелено-білі» не зупинилися і свою перемогу вирвали. Не пройшло і кількох хвилин, як «леви» розіграли комбінацію в один дотик після чого Завійський шикарним пасом знайшов Дударенка. Сашко, перебуваючи в оточенні трьох захисників та воротаря, примудрився миттєво підкрутити м’яча у протихід голкіперу – 1:2!

А рахунок міг стати й більшим – карпатівці зловили суперника на контратаці: Яструб миттєво запустив Грися, який вирішив перекинути воротаря, але трішки не розрахував траєкторію. У будь-якому випадку, свою перемогу «Карпати» заслужили. Тепер на них чекає поєдинок проти команди «Крка» (Ново Место).

02.07.2015, 20:00. Стадіон «Матія Ґубец». Кршко, Словенія.
Сонячно. +25°С

«КАРПАТИ» U-21: Сілецький (Данилів, 72), Лобай, Виздрик, Сениця (Макогон, 76), Штаненко, Завійський, Михайловський, Полюганич (Дударенко, 70), Грисьо, Богач, Захарків (Яструб, 46).

Тренер – Роман Зуб.

«КРШКО» (Стартовий склад): Залокар, Сікошек, Петріч, Урбанч, Руйовіч, Воларіч, Бучар, Юречіч, Кожар, Обед, Хван.