Спаринг. "Карпати" (U-21) – "Тромсе" (U-21) 0:0

09 лютого 19:20
Переглядів: 65
карпати

Поки основна команда чекала вечірнього спарингу проти сербського «Белграда», в 11:00 розпочався матч молодіжок «Карпат» та норвезького «Тромсе». Як і говорив Ігор Йовічевіч, частина гравців відправилася допомогти дублерам і отримати додаткову порцію ігрової практики. Тренери поділили усіх гравців, хто є на зборах на дві умовні групи, кожна з яких у понеділок мала провести на полі по 60 хвилин.

Тож на поєдинок із «Тромсе» Роман Зуб випустив такий склад: Сілецький, Маркович, Єлсуков, Штаненко, Макогон, Савошко, Яструб, Завійський, Поручинський, Грисьо, а також гравець, який перебуває на оглядинах. У той же час друга одинадцятка залишилася в запасі і чекала 60-ої хвилини поєдинку.

Уже зі стартових хвилин «Карпати» грамотно притисли суперника, змушуючи його бігати без м’яча. Будь-якого суперника це дратувало б, і норвежці не виняток, але до їхньої честі, гравці уникали грубощів. Взагалі, це рідкість, але протягом всього матчу на поле жодного разу не виходили лікарі. Та й суддівська бригада з Грузії також справлялася зі своїми обов’язками – карала гравців лише у випадку крайньої необхідності, тож у тренерів обох команд претензій до них не було, що на зборах трапляється украй рідко.

Після адаптації до поля, карпатівці почали створювати моменти. Перша нагода була в потенційного новачка, який головою сильно пробивав після подачі кутового, але з реакцією у голкіпера норвежців було все в порядку. Непогано до м’яча приклався і Максим Грисьо, який спробував пробити у високому стрибку з-за меж карної зони, однак в цьому випадку бракувало точності. Нарешті, ще одна нагода була в Тараса Завійського, який узявся пробивати штрафний, але у рамку воріт не поцілив.

До перерви «Тромсе» також створив один небезпечний момент, щоправда, не обійшлося без везіння. Кіпер «Карпат» Іван Сілецький упіймав м’яча в дозволеній території, але після контакту з суперником, який влетів у нього за інерцією, на якихось кілька сантиметрів вийшов за лінію штрафного з круглим у руках. Тож арбітр зафіксував фол, але скористатися моментом норвежці не змогли.

Таким же складом карпатівці почали і другий тайм, за винятком Олега Мозіля, який замінив Сілецького ще в перерві. До глобальної заміни було хвилин 15, але цього вистачило для створення просто таки ідеальної нагоди. З боями пробиваючись до штрафного, м’яча отримав Ігор Поручинський, який технічно поклав на газон трьох опонентів, але вже сам завершальний удар заблокував воротар, який сміливо кинувся у ноги карпатівцю.

Невдовзі по тому на поле вийшли такі гравці: Лобай, Новотрясов, Сениця, Кравець, Кльоц, Страшкевич, Швед, Полюганич, Гуцуляк та Сергійчук. З новими силами «зелено-білі» спробували пройти насичену оборону скандинавів, і кілька разів це їм вдавалося. Спершу Гуцуляк перевірив на міцність воротаря, а потім пробивав Страшкевич. Залишивши пристрілку, «леви» вдалися до більш активних атакувальних дій, підключаючи до випадків крайніх оборонців, з чим і Лобай, і Кравець непогано справлялися. Зрештою, після однієї з атак таки мав забивати Гуцуляк чи Швед: з ударом першого впорався воротар, а другий просто не зміг упіймати м’яча, який завис на украй незручній висоті. Завершити атаку спробував Кльоц, однак круглий полетів над перекладиною.

Здавалось, що «Карпати» таки дотиснуть свого суперника, який практично не загрожував воротам Мозіля. Очевидно, на фоні втоми від постійних обстрілів, помилився захисник «Тромсе», що дозволило Полюганичу опинитися просто перед кіпером. На роздуми у Дмитра було менше секунди, тож він спробував проштовхнути м’яча під руками воротаря, але той прочитав задум хавбека і нейтралізував загрозу. Таким чином молодіжка «Карпат» удруге зіграла внічию на турецьких зборах.